تعقیب گریز خونین پلیس در تهران
, نظر دهید ۲۶ خرداد ۱۳۹۵

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، ساعت ۱۵:۰۰ سیزدهم خردادماه عوامل تجسس کلانتری ۱۴۷ گلبرگ در حین گشت زنی در خیابان دماوند به یک دستگاه خودرو پاترول مشکوک و جهت بررسی ماموران به خودرو نزدیک شدند .
تعقیب گریز خونین پلیس در تهران
با نزدیک شدن ماموران، راننده از خودرو پیاده و پس از رها نمودن خودروی پاترول در خیابان کیاشمشکی سوار بر خودرو پراید قرمز شده و اقدام به فرار کرد که با استعلام از مرکز پیام مشخص شد هر دو خودرو مسروقه هستند .

تعقیب گریز خونین پلیس در تهران
در ادامه ماموران به تعقیب و گریز پرداختند و پس ازچند مرتبه فرمان ایست و بی توجهی متهمان، اقدام به شلیک ۷تیر هوایی کردند اما متهم همچنان به مسیر خود ادامه داده و در آدرس چهارراه آیت ناگهان دور زده و خلاف جهت خیابان دماوند را به سمت پل خاقانی طی نمود .
تعقیب گریز خونین پلیس در تهران
ماموران جهت متوقف کردن خودرو بار دیگر اقدام به شلیک ۶ تیر جنگی به سمت لاستیک های خودرو نموده که یکی از تیر ها پس از گذشت از صندوق عقب و صندلی ها به متهم برخورد کرده و خودرو متوقف شد.

سرهنگ علی احمد نادری ، سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت : در نهایت متهم دستگیر و تحت نظر یکی از ماموران به بیمارستان امام حسین (ع) منتقل و خودروهای مکشوفه به پارکینگ منتقل شدند.
تعقیب گریز خونین پلیس در تهران
سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت بیان کرد: در بازرسی اولیه از متهم و خودروها یک قبضه چاقو و مقادیر شیشه کشف و در تحقیقات مشخص شد متهم از سارقان سابقه دار و حرفه ای خودرو در شرق تهران است که پرونده این در این رابطه تشکیل و جهت تحقیقات تخصصی و بررسی بیشتر در اختیار کارگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.