Admin
اخبار بازی call of duty black ops 3
, نظر دهید ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

ما را همراهی بفرمایید با جدیدترین اخبار بازی های کامپیوتری که همونطوری که میدونید بازی بسیار مشهور و محبوب کال آف دیوتی به زودی رونمایی میشه نسخه جدیدش ما هم امروز به سراغ این بازی رفتیم و  اخبار بازی call of duty black ops 3 را واستوت قرار دادیم به گفته ی آقای Bill Gates ، آقای Kurzweil بهترین فرد در پیش بینی آینده ی هوش مصنوعی است.این آینده جایی است که Black Ops III ما را به آن می برد.کشفیات پیشگامانه در ژنتیک، رباتیک و نانوتکنولوژی به تکینگی منتهی می شود یا بلکه منتهی شده است. از چهار سال پیش تقویت های انسانی (human augmentation) استفاده می شده اند.ilimb :Touch Bionics وliving skin طراحی می کند. آن ها برای ورزشکاران کلاس جهانی پروتز طراحی می کنند.
Rob “Eyeborg”Spence: پنج مهندس تیمی تشکیل دادند تا یک چشم مصنوعی با دوربین وایرلس برای Spence بسازند که چشمش را در یک حادثه تیراندازی از دست داده بود.
Emotiv EPOC neuroheadset: از یک جفت حسگر تا با سینگال های الکتریکی که از مغز ساطع می شود هماهنگ شود تا بتواند افکار، احساسات و حالات بازیکن را تشخیص دهد و به صورت وایرلس به بیشتر PC ها وصل می شود.
اگر Treyarch از نظریه ی تکینگی برای طراحی دنیای Black Ops III استفاده می کند، پس این نباید فقط یک شوتر مربوط به آینده با لباس های exo و اَبَرسرباز باشد. پرسش های معنوی و اخلاقی ای که بشریت در چنین دنیایی با آن رو به رو خواهد شد یا بهتر است بگوییم با آن رو به رو می باشد، موضوع فوق العاده ای برای بازی ویدیویی است. همزیستی بین انسان و تکنولوژی نیز تم جذاب دیگری است.این بود خلاصه ای از اخبار این بازی دیدنی و بسیار معروف که یکی از بازی های واقعا عالی هستش در زمینه گیم

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.