Admin
باگ های برطرف شده و شناخته شده بیلد ۱۴۲۸۳ ویندوز ۱۰ موبایل+بیلد ۱۴۲۸۳ ویندوز ۱۰ موبایل برای اینسایدرهای حلقه fast
نظر دهید ۲۱ اسفند ۱۳۹۴

روز گذشته مایکروسافت بیلد ۱۴۲۸۳ ویندوز ۱۰ موبایل را برای اینسایدر های حلقه Fast که یکی از گوشی های لومیا ۵۵۰، لومیا ۶۵۰، لومیا ۹۵۰، لومیا ۹۵۰XL، شیائومی Mi4 و آلکاتل ONETOUCH Fierce XL را دارند منتشر کرد. بیلد های به روز رسانی رد استون پس از عرضه نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل، برای لومیا های قدیمی نیز در دسترس قرار خواهند گرفت.
این بیلد ویژگی های جدید چشمگیری را به همراه ندارد اما تغییراتی که اعمال شده اند کاربردی هستند.
همواره پس از انتشار بیلد ها و افزوده شدن ویژگی های جدید، یکسری باگ های جدید مشاهده می شوند و بیلد ۱۴۲۸۳ نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این مطلب مشکلات بیلد ۱۴۲۸۳ و همچنین مشکلاتی که رفع شده اند را خواهیم شناخت.
گابریل آئول در وبلاگ ویندوز مشکلات رفع شده و شناخته شده این بیلد را اعلام کرده است که در ادامه آن ها را می خوانید:

مشکلات رفع شده
۱٫ مشکلی وجود داشت که باعث می شد پس زمینه لیست اپلیکیشن ها به درستی تیره و یا روشن نشود. برای این که مشکل را درک کنید باید بگوییم یکبار وارد یک اپلیکیشن شوید و سپس با دکمه Back از آن خارج شوید. مشاهده می کنید که پس زمینه لیست اپلیکیشن ها روشن شده و ذره ای تیرگی که داشت را به همراه ندارد. در بیلد ۱۴۲۸۳ ما این مشکل را برطرف کرده ایم.

۲٫ وقتی که یک آهنگ را از طریق بخش کنترل صدا پخش می کنید و یا آهنگ را رد کرده و آهنگ بعدی را پخش می کنید، مشاهده خواهید کرد که نام آهنگی که در حال پخش آن بودید یک حالت لرزشی دارد. ما باگی که باعث به وجود آمدن این مشکل شده بود را رفع کرده ایم.

۳٫ برخی از کاربران گزارش داده بودند که در بیلد ۱۴۲۶۷ وقتی که در حال تایپ بوده اند ناگهان گوشی هنگ کرده و ری استارت می شده است. ما این مشکل را رفع کرده ایم.

۴٫ ما بهبود هایی را بر روی رفرش کاشی های زنده اعمال کرده ایم تا بهتر کار کنند. اکنون اگر شما پیام هایی را از طریق اپلیکیشن های مختلف دریافت کرده باشید و هنوز آن ها را نخوانده باشید، طبق معمول تعداد و یا محتوای اعلانیه ها بر روی کاشی های مرتبط با آن اپلیکیشن ها نمایش داده می شود، اما به واسطه این تغییراتی که اعمال کرده ایم، کاشی این اپلیکیشن ها در منوی استارت به صورت همزمان رفرش و به روز رسانی می شوند و دیگر شما لازم نیست که منتظر بمانید تا کاشی های هر اپلیکیشن جداگانه رفرش شوند. اما مورد دوم: اگر کاشی زنده ی یک اپلیکیشن خاص که هم تعداد و هم محتوای اعلانیه ها را نمایش می دهد (مانند کاشی اپلیکیشن ایمیل) را بر روی منوی استارت داشته باشید، اکنون به کمک این تغییراتی که اعمال شده این کاشی خاص هم محتوا و هم تعداد اعلانیه ها را به صورت همزمان نمایش خواهد داد. و اما در نهایت اپلیکیشن های Pin شده بر روی منوی استارت هنگامی که اعلانیه هایی به صورت همزمان دریافت می کنند، به سرعت اجرا خواهند شد.

۵٫ مشکلی که باعث می شد تا کاشی برخی اپلیکیشن های خاص (مانند اپلیکیشن آب و هوا) گاهی اوقات به صورت ناخواسته اعلانیه های فعال را نمایش ندهند رفع شده است.

۶٫ مشکلی که باعث می شد تا تصویر پس زمینه پشت کاشی ها در برخی دستگاه ها مانند لومیا ۹۵۰ به هنگام اسکرول کردن لگ و یا مشکلات دیگری داشته باشد رفع شده است.

۷٫ کاربران گزارش داده اند که وقتی به لیست اپلیکیشن ها می روند به صورت اتفاقی کیبورد نمایش داده می شود. ما این مشکل را رفع کرده ایم.

۸٫ برخی از کاربران گزارش داده اند وقتی که DPI صفحه نمایش را بر روی ۳۵۰ درصد قرار می دهند، آیکون برخی اپلیکیشن هایی که در پوشه های زنده روی منوی استارت هستند به صورت خیلی کوچک و ریز نمایش داده می شوند. ما این مشکل را نیز برطرف کرده ایم.

۹٫ مشکل عدم نمایش صحیح پیغام “More notifications” در اکشن سنتر برطرف شده است.

۱۰٫ در برخی زبان ها وقتی که دکمه @ را بر روی کیبورد فشار می دهید باعث می شود که محتوای ذخیره شده در Clipboard در متن شما Paste شود. ما این مشکل را نیز رفع کرده ایم.

۱۱٫ اگر شما از صداهای زنگی که خودتان اضافه کرده اید برای اعلانیه ها استفاده کرده باشید، وقتی که آن صدای خ

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.