Admin
پرفروش‌ترین خودروهای بازار اروپا در سال ۲۰۱۵ (قسمت ششم و پایانی)
نظر دهید ۲۲ اسفند ۱۳۹۴

همان‌طور که در اکثر بخش‌های قبلی یکی از خودروسازان آلمانی عنوان پرفروش‌ترین خودروی سگمنت را به خود اختصاص داده بودند، در این بخش نیز برتری آلمانی‌ها چندان تعجب‌آور نخواهد بود. در آخرین قسمت از گزارش معرفی پرفروش‌ترین خودروهای بازار اروپا در سال ۲۰۱۵ به بررسی خودروهایی خواهیم پرداخت که خصوصاً در بین جوانان بسیار محبوب هستند؛ قصد داریم آمار فروش خودروهای اسپرت و سوپراسپرت را در قاره اروپا بررسی کنیم.

خودروهای اسپرت جمع‌وجور
شایان توجه است که خودروهای آلمانی موجود در این لیست به‌طور متوسط قیمت بالاتری نسبت به رقبای موجود دارند و کسب رتبه‌های بالاتر نسبت به رقبا نشان‌دهنده ارزش در برابر پرداخت بالای این خودروها نسبت به سایر رقباست.

۲۰۱۵ Audi TT
آئودی TT با افزایش سریع فروش خود، توانسته است رتبه اول فروش در این بخش را به دست آورد. مرسدس بنز SLK که تا پیش از این رتبه اول را در اختیار داشت، اکنون به جایگاه دوم سقوط کرده است.

۲۰۱۶ Mercedes-Benz SLC SLK
مزدا MX-5 توانسته است رتبه سوم را حفظ کند، اما با توجه به رشد سریع فروش فورد موستانگ، بعید نیست که در سال آینده این رتبه به عضلانی آمریکایی برسد. رشد سریع فروش موستانگ و جایگاه چهارم آن در لیست فروش نشان‌دهنده قابلیت‌های بالای آن است، چراکه این اولین بار است که فورد به‌صورت رسمی موستانگ را به اروپا صادر می‌کند (نسل‌های قبلی موستانگ به‌صورت غیررسمی به اروپا وارد می‌شد). این امر حاکی از آن است که اگر نسل جدید موستانگ آن‌قدر عالی است که حتی مصرف‌کنندگان اروپایی، که رابطه خوبی با محصولات آمریکایی ندارند، را ترغیب به خرید آن کرده است.

۲۰۱۵ Mazda MX-5 Miata 2016 Ford Mustang Shelby GT350R

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.