Admin
تجاوز مرد ایرانی در بحرین جنجال آفرید
نظر دهید ۲۴ تیر ۱۳۹۵

به نقل از ایسنا، این مرد ۳۸ ساله در سپتامبر سال گذشته به دلیل تجاوز به یک دختر ۱۸ ساله که دچار ناتوانی ذهنی است، به زندان محکوم شد. وی بعدتر علیه این رای در دادگاه عالی درخواست تجدید نظر کرد که این دادگاه نیز محکومیت وی را تایید کرده است.

L135891744380

تجاوز مرد ایرانی در بحرین جنجال آفرید

این مرد که به عنوان نگهبان یک ساختمان مشغول به کار بود، در ۲۸ ژانویه سال گذشته یکی از دوستان دختر خود را که گفته می‌شود، ظرفیت عقلی در حد یک کودک ۸ ساله دارد را به خانه‌اش برده و از وی خواسته تا به اطاق خوابش برود و در آنجا به این دختر تجاوز کرده است.

وی پس از این که قربانی ماجرا را برای خانواده‌اش تعریف کرده و گفته بود که پدر یکی از دوستانش وی را مورد آزار و اذیت قرار داده است، توسط پلیس دستگیر و سپس در دادگاه محاکمه شد.

بر اساس اسناد دادگاه، آزمایشات DNA نشان می‌دهد که این مرد به شاکی تجاوز کرده است.

به نوشته روزنامه گالف دیلی نیوز، این مرد ایرانی دارای سابقه کیفری شامل ۱۰ مورد معامله مواد مخدر، دزدی و سوء استفاده اخلاقی از یک پسر ۱۸ ساله است. وی به دلیل جرایم قبلی‌اش به ۱۰ سال زندان محکوم شده بود، اما بعدتر در دادگاه تبرئه شد.

وکل مدافع این متجاوز گفت: برای آخرین بار از دیوان عالی بحرین درخواست تجدید نظر خواهد کرد تا بتواند مجازات موکلش را کاهش دهد.

تجاوز مرد ایرانی در بحرین جنجال آفرید

دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.