Admin
رگ خواب همسرتان را به دست بگیرید
نظر دهید ۲۵ تیر ۱۳۹۵

باور کنید که در دست گرفتن رگ خواب همسرتان کار سختی نیست و اگر برخی از ریزه کاری ها را رعایت کنید می توانید گفتگوی خود با آقای همسر را به سرانجام برسانید.ما این نکات مهم و ساده را با شما در میان می گذاریم.
رگ خواب همسرتان را به دست بگیرید

به گزارش خبرنگار کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛کارشناسان حوزه روانشناسی به خانم هایی که می خواهند همسران آنها عاشقشان شوند راهکارهایی منحصربفرد و البته صد در صد امتحان شده را پیشنهاد می کنند.
رگ خواب همسرتان را به دست بگیرید

معجزه شادی در زندگی با پختن غذاهای خوش طعم
براساس یک ضرب المثل قدیمی خوردن غذاهای خوشمزه می تواند آقایان را خوش اخلاق کند و از اوج گرفتن مشکلات خانوادگی بکاهد.

یکی از برترین قابلیت هایی که خانم ها باید در خود تقویت کنند هنر آشپزی و کدبانو گری است، اکثر آقایان علاقه مند به خوردن غذاهای خانگی خوش طعم ، سالم و تازه هستند و چنانچه خانم بتواند از عهده این وظیفه به خوبی بر آید شوهر احساس رضایت و اعتماد به نفس می کند و  در جمع خانواده از همسر خود تعریف و تمجید کرده، این تشویق حتی در محیط کاری همسر نیز اتفاق می افتد و باعث موفقیت کاری و تقویت انگیزه کاری مرد در مقابل همکاران خود می شود.

تزئینات در کنار وعده اصلی غذا، درست کردن سالاد و یک سفره آرایی زیبا می تواند حتی سرسخت ترین طوفان های زندگی را آرام کند و مرد را به ادامه زندگی خانوادگی و کنترل شرایط قادر کند.

یکی از فوت های کوزه گری در این زمینه آشنایی با ذائقه شوهر و نیز تمرین در ایجاد مشابهت طعم غذا با دستور پخت مادر شوهر است اگر همسر به  خوردن غذاهای مادر خود عادت دارد.
 رگ خواب همسرتان را به دست بگیرید
برپایی مهمانی های خانوادگی و یا با رضایت همسر مهمانی برای همکاران اداری می تواند پایه های زندگی مشترک را محکم کند.
 رگ خواب همسرتان را به دست بگیرید
درست کردن غذای مورد علاقه همسر به طور ناگهانی و غافلگیرانه نیز می تواند باعث خوشحالی و احساس اهمیت داشتن مرد نزد خانواده شود.

رایحه های خوشبو همسرتان را دلباخته شما می کند
یکی از بدترین اتفاقات در زندگی خانوادگی عدم اهمیت دادن به خود توسط خانم ها است، هیچ مردی از همسری نامرتب ، شلخته با ظاهری کثیف در حالی که بوی غذاهای آشپزخانه از او متساعد می شود خوشش نمی آید.

یکی از ترفند های دستیابی به یک زندگی عاشقانه ماندگار اهمیت دادن به استحمام، خود آرایی برای همسر، پوشیدن لباس های زیبا و مناسب از سوی خانم ها است.

خانم ها برای اینکه کمتر بوی مواد غذایی در فضای خانه بپیچد می توانند با باز کردن پنجره ها، استفاده از هود آشپزخانه، اسپری ها و روشن کردن عود فضای خانه را عطر آگین کنند.

اگر فرصت استحمام و رسیدگی به خود پس از آشپزی وجود ندارد می توانند با استفاده از کلاه آشپزی ، تعویض لباس و پوشیدن پیش بند و دستکش از میزان نفوذ بوی مواد غذایی  به بدن خود و موها بکاهند.

یکی از مهمترین راهکارها برای بر انگیختن احساسات محبت آمیز در  آقایان استفاده از بوهای معطر است، خانم ها می توانند با عطرهای خوشبو همسرانشان را خوشحال کنند در عین حال توصیه کارشناسان این است که خرید عطر با همراهی شوهر انجام شود تا رایحه مورد نظر او انتخاب شود زیرا در برخی موارد بوی عطر باعث تحریک حواس بویایی و حتی بروز آلرژی در افراد می شود .

پیچیده شدن بوی چای تازه دم و یا قهوه در فضای خانه می تواند پس از ورود مرد به خانه خستگی را از تن او دور کند و احساس آرامش پس از گذراندن یک روز پر تنش کاری را در او ایجاد کند.

سوزاندن عودهای خوشبو، خرید شاخه ای گل و یا قرار دادن گلدان هایی زیبا و طبیعی در خانه علاوه بر تولید اکسیژن بیشتر می تواند به بهبود خلق و خوی شوهر منجر شود.

کودک درون شوهرتان را خوشحال کنید
هر انسانی دارای یک کودک درون است که تحت تاثیر وقایع و اتفاقات روزانه و در طی سالها می تواند به یک نیروی خفته درونی تبدیل شود.

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.