Admin
شغل دوم بازیگران/ در رستوران گلزار چه می گذرد/ رستوران محمد رضا گلزار
نظر دهید ۱۴ مرداد ۱۳۹۵

شغل دوم بازیگران/ در رستوران گلزار چه می گذرد/ رستوران محمد رضا گلزار

آکاایران: جردن محفل رستوران های معروف و گران است؛ خیابانی مدرن با ساختمان های سر به فلک کشیده که در خیابان های فرعی آن می شود همیشه پاتوق های از ما بهتران را پیدا کرد.

به گزارش آکاایران: جردن که حالا به خیابان نلسون ماندلا تغییر نام داده، مغازه های لوکس و گرانش مناسب با زندگی آدم هایی است که جزو طبقه مرفه محسوب می شوند؛ آنهایی که می خواهند شبیه مرفه ها زندگی کنند یا واقعا مرفه هستند، همیشه در رستوران ها و بوتیک های معروفش پرسه می زنند.

شاید همین هم دلیل آن باشد که سوپراستارها و ستاره های فرهنگی و ورزشی، اگر به سرشان می زند، در کنار حرفه اصلی شان، بیزینسی هم داشته باشند، اول نام جردن در ذهن شان جرقه می زند و البته چه کسی می تواند منکر شود که جردن، هنوز با وجود ترافکی و هوای دودآلودش مورد علاقه آدم هایی است که می خواهند زندگی به سبک مدرن را تجربه کنند؟

همین چند وقت پیش بود که محمدرضا گلزار، در صفحه اینستاگرامش از افتتاح رستورانی در همین خیابان جردن یا نلسون ماندلا خبر داد؛ خبری که سیل مشتاقان و فالوئرها را به رستوران او سرازیر کرد. همان روزها بود که فیلم های افتتاحیه رستوران «انار» دست به دست گشت و چشمان گریان طرفداران گلزار را نشان داد که از شهرهای دور برای گرفتن یک سلفی با سوپراستار آمده بودند و البته هنوز هم پس از گذشت چند ماه از بازگشایی و با اینکه محمدرضا گلزار خیلی کم به رستورانش سر می زند؛ اما هنوز هم می شود آدم های زیادی را دید که فقط برای دیدن او یا فرستادن یک نامه برایش به رستوران سر می زنند. این گزارش حاصل حضور یک ساعته من در رستورانی است که جدای کیفیت خوب یا بد غذایش، به دلیل نام محمدرضا گلزار مشهور است.

خیابان گلفان جردن، جایی است که رستوران در آنجا قرار دارد؛ رستورانی که پیش از اینها به دلیل آن که یکی از لوکیشن های سریال «تعبیر وارونه یک رویا» اثر فریدون جیرانی بود، جلب توجه کرد. یک روز قبل از حضور در رستوران، اینترنت را برای پیدا کردن اطلاعات زیر و رو می کنم اما تنها چیزی که در تمامی خبرها به آن توجه شده این بود که این رستوران متعلق به گلزار است. هیچ نظر کارشناسی درباره غذاها و کیفیت رستوران نمی شد پیدا کرد. همه کامنت ها یا درباره گلزار بود یا به یک جمله اکتفا کرده بودند: غذا خیلی خوب یا خیلی بد بود.

دکور و تابلوی رستوران به رنگ قرمز است و می گویند پیش از آنکه گلزار مدیریت آن را بر عهده بگیرد، فضای داخلی نیز قرمز بوده اما حالا مهم ترین نکته در فضای داخلی رستوران، استفاده از معیارهای معماری سنتی ایرانی و همچنین عربی است و تابلوهای بزرگ نستعلیق که روی دیوار آویزان کرده اند. خیلی آرایه گری را نمی شناسم اما از صحبت های میز بغلی می شد فهمید نورافشان هایی که روی سقف تعبیه شده از مدل های مشهور عربی است. گوشه ای نشسته ام که خیلی توی چشم نباشم.

شغل دوم بازیگران/ در رستوران گلزار چه می گذرد/ رستوران محمد رضا گلزار

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.