Admin
کدام کشور ضعیفترین امنیت سایبری را دارد؟
نظر دهید ۷ خرداد ۱۳۹۵

شرکت‌های برزیلی در میان اقتصادهای عمدۀ دنیا ضعیف‌ترین سیستم امنیتی را دارند.(کدام کشور ضعیفترین امنیت سایبری را دارد؟)

مؤسسۀ Bitsight واقع در ماساچوست دربارۀ میزان امنیت سایبری شرکت‌ها تحقیقی انجام داده که طبق آن شرکت‌های برزیلی در انواع امنیت سایبری، نسبت به اقتصادهای عمدۀ دنیا مثل چین و آمریکا در رتبۀ پایین‌تری قرار دارند.(کدام کشور ضعیفترین امنیت سایبری را دارد؟)

بر اساس این تحقیق، طی سال گذشته بیشترین ضعف این شرکت‌ها در امنیت ایمیل و اشتراک فایل بوده است. به‌عنوان مثال ضعف و آسیب‌پذیریِ تقریباً نیمی از شرکت‌های برزیلی در اشتراک فایل همتا به همتا است که در مقایسه با کشورهای دیگر میزان بسیار بالاتری را به خود اختصاص داده است. (کدام کشور ضعیفترین امنیت سایبری را دارد؟)

در کشور آلمان تنها ۱۱ درصد شرکتها دانلود همتا به همتا انجام می‌دهند که احتمالاً این رقم پایین به دلیل جریمه‌ای است که برای این کار در نظر گرفته شده است. (کدام کشور ضعیفترین امنیت سایبری را دارد؟)

در صورتی که منبع اشتراک فایل ناشناس باشد، این کار می‌تواند برای شبکۀ شرکت بسیار خطرناک باشد، زیرا اغلب این منابع حاوی ویروس هستند.(کدام کشور ضعیفترین امنیت سایبری را دارد؟)

این تحقیق روی ۲۵۰ شرکت در کشورهای برزیل، ایالات متحده، سنگاپور، انگلیس، آلمان و چین صورت گرفته است.(کدام کشور ضعیفترین امنیت سایبری را دارد؟)

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.