Admin
۲۴۲ کیلوگرم مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف و ضبط شد
نظر دهید ۱ تیر ۱۳۹۵

بیرجند- ایرنا – فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف ۲۴۲کیلوگرم مواد مخدر که ۲۰۱ کیلو گرم آن تریاک و بقیه هرویین فشرده است در چهار عملیات جداگانه در ۲۴ ساعت گذشته در استان خبر داد .
[۲۴۲ کیلوگرم مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف و ضبط شد]

به گزارش عصر روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مجید شجاع اظهار کرد: این عملیاتها در شهرستان های طبس، بیرجند و نهبندان با موفقیت انجام شد که در این ارتباط سه دستگاه خودروی سواری توقیف و چهار نفر متهم دستگیر شدند .
وی گفت: در یکی از این عملیات ها ماموران مبارزه با مواد مخدر طبس با دریافت خبری از منابع محلی در عملیاتی مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی یک دستگاه خودروی ۴۰۵ را تحت نظر قرار دادند که قاچاقچیان با اطلاع از حضور ماموران خودرو را رها و متواری شدند که در بازرسی از این خودرو ۱۷۱ کیلوگرم تریاک کشف شد .
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی افزود: در عملیاتی دیگر ماموران انتظامی ایست و بازرسی شهید حسینی سهل آباد نهبندان نیز در بازرسی از یک دستگاه سواری ال ۹۰ که راننده آن خود را با عنوان جعلی، کارمند یکی از اداره های دولتی معرفی کرده بود،۴۱ کیلوگرم هرویین فشرده کشف کردند .
سرهنگ شجاع بیان کرد: در دو عملیات جداگانه دیگر در بیرجند و نهبندان ۳۰ کیلوگرم تریاک کشف و دو خودور و دو متهم دستگیر شدند .
وی تصریح کرد: متهمان با تشکیل پرونده روانه دادسرا و با دستور قاضی راهی زندان شدند .
در سه ماهه نخست سال ۹۵ماموران نیروی انتظامی خراسان جنوبی نزدیک به هفت تن انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط کردند.
۲۰۴۷/

انتهای پیام /*

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.