Admin
مهم ترین توصیه ها درباره شب زفاف
, یک نظر ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

زناشویی و ازدواج امروز اختصاص دارد به هرآنچه که باید درباره شب اول ازدواج  و شب زفاف  بدانید پس در ادامه ما را همراهی بفرمایید.
اول از همه هر کدام از همسران، دستمال جداگانه ای داشته باشند و اگر دستمال آنها یکی باشد، موجب دشمنی و سپس جدایی و طلاق خواهد شد.
آماده سازی حجله نیز به این صورت است برای آماده سازی حجله در شب اول عروسی: بهتر است یک اتاق مناسب، راحت و آرامش بخش، در یک مکان آرام و بدور از هر گونه دغدغه و اضطراب آماده شود تا عروس و داماد از هر نظر راحت و آسوده باشند.
برای آماده ماده سازی عروس در شب اول عروسی اینگونه رفتار کنید: دختران معمولاً به دلیل شنیدن خاطرات دوستان و اطرافیانش، از شب اول عروسی و خطرات احتمالی آن درباره پرده بکارت ترس و اضطراب دارند، که اولاً خود آن ها باید با افزایش آگاهی خود، اضطراب را دور کنند، و ثانیاً پسران باید رعایت حال آنان را بکنند و با آماده سازی و به تدریج اقدام نمایند.
در روابط جنسی با اطلاع و کسب اطلاعات کافی جنسی پیش بروید: پسر و دختر باید قبل از شب زفاف اطلاعات لازم را در مورد امور جنسی لازم، البته از راه صحیح و مشروع آن را کسب کنند تا آن شب مشکلی پیش نیاید.و در آخر اینکه هرچقدر در این شب آرامش داشته باشید بهتر میتوانید وظایف خودتان را انجام دهید

مطالب مرتبط
پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.