Admin
با طب سوزنی اندامی خوش فرم و زیبا داشته باشید!!!!
نظر دهید ۸ مرداد ۱۳۹۵

شکل دهی زیبایی بدن یا طب سوزنی فرم دهی بدن برای اندام ساعت شنی یک روش درمانی کل نگر بده که با ترکیب طب سوزنی، طبیعت درمانی و فیزیولوژی عصبی بوجود آمده است.

شکل اندام ساعت شنی بدن با طب سوزنی زیبایی بدن یکی از شیوه های موثر است که برای کمک به داشتن ظاهری بهتر، جوان و احیای فیزیک و ظرافت بدن و ذهن بوجود آمده است.

حاصل درمان ریشه و عامل مشکل بهبود سلامت کلی بدن و داشتن ظاهری زیبا و جوان تر به طور هم زمان می باشد.

این روش برای قسمت های مختلف بدن مانند:

شکم، باسن، قسمت پایین و بالای پا در مواردی از قبیل وجود چربی زیر پوست، شل شدگی پوست، رسوبات چربی و مشکل اضافه وزن، را فرم دهی می کند.

 
تبدیل کردن اندام سیب و گلابی شکل به ساعت شنی، رفع چاقی های موضعی اندام :
ما ناامیدی زنان در مورد سیب شکل بدن بدنشان را درک می کنیم. برای شکل سیبی بدن، در اصل شما باید بیشتر چربی بدن را در شکم، بخش بالای بازو و پشت ذخیره کنید به جای تجمع آن در بخش پایینی بدن.

این امر در بسیاری از افراد هنگامی که در دنیایی زندگی می کنند که زنان ساعت شنی و گلابی شکل مورد تمجید قرار می گیرند، منجر به کاهش عزت نفس و مشکلات تصویر ذهنی فرد از خود می شود.

با وجود این که زندگی با این شکل بدن ممکن است دلسرد کننده باشد، همیشه در ناامیدی بسی امید است. بسیاری از زنان سیب شکل بدنشان را به شکل ساعت شنی تغییر می دهند و رسیدن به این شکل بدن با کار کمی سخت و تلاش بسیار محتمل است.

کاهش سایز موضعی اندام بالا و پایین تنه به شکل ساعت شنی با ورزش و طب سوزنی

تعیین شکل بدن از حالت چاقی یک طرفه بالا یا پایین تنه گاهی اوقات چالش بزرگی است. مثلا نوع غالب بدن شما به طور ژنتیک یا در اثر شرایط بد غذایی دوران نوجوان ممکن است به طور مشخص سیب شکل باشد.

اما این امکان نیز وجود دارد که ترکیبی از اشکال دیگر نیز داشته باشد.بنابراین تعیین قطعی شکل بدن سخت تر می شود.بنابراین پیش از این که بگوییم چگونه شکل بدن را تغییر دهید باید ابتدا تعیین کنیم آیا این شکل واقعا درست است یا خیر.

ابتدا باید توجه کنید بیشتر وزنتان در کدام قسمت اندام بدن افزایش می یابد و کدام نواحی لاغرتر است. برای مثال ممکن است متوجه شوید وزن اضافی در شکم یا سینه بیشتر جمع می شود و به سختی چربی اطراف ران و باسن قرار می گیرد یا برعکس.

به مدت هزاران سال، مردم چین می دانستند زیبایی از درون رشد می کند. همانند طب سنتی چینی معمول، طب سوزنی سامان دهی بدن نیز شامل روش های مختلف برای تمام سیستم های بدن انسان است.

هر فرد بسته به مشکل سلامتی و سبک زندگی اشت به انجام درمان طبق این روش، واکنش های متفاوتی خواهد داشت.

با طب سوزنی اندامی خوش فرم و زیبا داشته باشید

 

 
طب سوزنی چین چگونه می‌تواند عدم تعادل هورمونی برای بد فرمی بدن کمک کند؟
اختلال هورمونی یا عدم تعادل هورمونی یکی از دلایل عمده بروز مشکلات مختلف است. یکی از سیستم‌های بدنمان که بیشتر تحت تأثیر این مسئله قرار می‌گیرد سیستم تناسلی‌مان است.

اکثر اوقات اختلال هورمونی بر بچه‌دار شدن زوجین اثر می‌گذارد. به‌طور خاص این مشکل بر زنان اثر بیشتری دارد.

این مشکل بر چرخه قاعدگی زنان اثر گذاشته و باردارشدن را برای وی سخت می‌سازد. جدای از مسئله بچه‌دار شدن اختلال هورمونی تأثیرات بسیار دیگری بر جا خواهد گذاشت.

ببینید زمانی که ما از اختلال هورمونی صحبت می‌کنیم به‌طورکلی راجع به غددی که هورمون ترشح می‌کنند را مدنظر قرار می‌دهیم؛

که می‌تواند موجب بروز بیماری‌های مختلف غدد مثل کم‌ یا پرکاری تیروئید و دیگر اختلالات رشد مثل آکرومگالی (درشتی غیرعادی صورت، دست‌ها و پاها بر اثر ترشح زیاد غده هیپوفیز) و غول‌پیکری اندام و چاقی موضعی و غیره گردد.

پژوهش‌ها نشان می‌دهند که سبک زندگی پشت‌میزنشینی که دلیل اول چاقی است منجر به بروز اختلال هورمونی در سرتاسر جهان شده است؛

بنابراین داشتن تحرک کافی، ورزش کردن و رعایت یک رژیم غذایی سالم همواره مهم است. هم‌چنین مهم است که از مصرف داروهای هورمونی و داروهایی که ممکن است بر تولید هورمون‌ها در بدن اثر بگذارد خودداری نمایید.

به‌طور مثال طب سوزنی یک از روش‌های درمانی بسیار مؤثر برای درمان عدم تعادل هورمونی در بدن است.

این روش درمانی نقاط مختلف در بدن که موجب عدم تعادل در بدن شده‌اند را هدف قرار می‌گیرد و موجب ایجاد جریان مثبت انرژی در بدن می‌شود.

پس از انجام درمان به مدت چندین هفته نتایج حاصل قابل‌توجه خواهند بود. طب سوزنی یکی از مؤثرترین و سالم‌ت

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.