Admin
زیبایی یا زشتی؟؟؟
, , نظر دهید ۴ خرداد ۱۳۹۵

در طی سال‌های اخیر جراحی‌های پلاستیک و زیبایی سمت و سوی تازه‌ای یافته و به نوعی وسواس و افراطی‌گری به ویژه در زنان طرفدار مد تبدیل شده است. در شرایطی که کوچک کردن بینی، یکی از بدیهی‌ترین عمل‌های جراحی زیبایی به شمار می‌رود، روز به روز بر تعداد طرفداران بزرگ‌ کردن لب افزوده می‌شود و رقابت برای داشتن لب‌های بزرگ‌تر به چالشی در دنیای مد و زیبایی بدل شده است.

طی بررسی‌های انجام شده برای یافتن مدلی که بیشترین قرابت را با این سبک جدید زیبایی دارد، تمامی نشانه‌ها به موجودی کمیاب منتهی می‌شود که در نواحی بومی منطقه کوهستانی یونلینگ در چین و به دور از هرگونه جنجال رسانه‌ای زندگی می‌کند. این مدل‌های طبیعی که گونه‌ای از میمون‌ها هستند، با عنوان میمون‌های دماغ سربالا نام‌گذاری شده‌اند. بینی‌های کوچک و رو به بالا، در کنار لب‌های بزرگ و برجسته آنها، در همان نگاه اول، جراحی‌های زیبایی افراطی را در ذهن تداعی می‌کند.

با توجه به اینکه گروه قابل توجهی از پیشتازان مد و زیبایی، با صرف هزینه‌های گزاف و قبول ریسک‌های فراوان ناشی از جراحی‌های متعدد، سعی در بزرگ کردن هر چه بیشتر لب‌ها و کوچک کردن بیش از حد بینی دارند، منصفانه است که این میمون‌های نادر را، سمبل زیبایی قرن بیست و یکم بدانیم.

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.