Admin
بازیگری که به علت زیبایی از کشور اخراج شد
, , نظر دهید ۱۶ بهمن ۱۳۹۵

 روزنامه آمریکایی «واشنگتن تایمز»این خبر را منتشر کرد

پلیس شریعت ازاین نگران بود که زنان عربستانی درمواجهه بااین جوان نتوانند خود را کنترل کنند! به همین دلیل عمر برکان بازیگر و عکاس به وسیله پلیس شریعت عربستان به علت جذابیت از این کشور اخراج شد!

عربستان سعودی همیشه در دارا بودن قوانین و افکار عجیب و در تضاد با عقل و منطق یکه تاز میدان بوده است! آن‌قدر که گاهی امکان دارد چیزهایی ببینیم و بشنویم که دود از سرمان بلند شود!

مردان جذاب از کشور بیرون بروند!

حالا علتش چه بوده؟! «پلیس از این نگران بود که زنان عربستانی در مواجهه با این جوان نتوانند خود را کنترل کنند!»

قابل توجه مردان عربستانی:

مردانی که در عربستان زندگی می‌کنند باید حواس‌شان را شش دانگ جمع کنند که چهره‌شان در چهارچوب تعریف شده پلیس عربستان از زیبایی باشد وگرنه اخراج شدن و باقی داستان‌ها تمام و کمال پای خودشان است.

 اخراج این سه نفر به‌‌ همان میزان که مورد بی‌توجهی رسانه‌های خبری قرار گرفت، به‌‌ همان میزان اما، مورد توجه فعالان فمینیست قرار گرفت تا انان به دنبال این باشند که این سه نفر چه کسانی هستند تا بتوانند با انتشار تصاویری از آنان تا آنجا که می‌شود، حکومت عربستان سعودی را ‌مسخره کنند، چرا که حکومت عربستان سعودی به این دلیل این سه نفر را اخراج کرده بود که مدعی بودند، خوش تیپی بیش از اندازه آنان، باعث خواهد شد که زنان سعودی اغوا شده و به فساد کشیده شوند!

اما سرانجام تلاش یکی از این فمینیست‌ها برای یافتن این سه نفر  ‌نتیجه داد و ظاهرا یکی از این فمینیست‌ها مدعی شده ‌که تصویر یکی از این سه تن را به دست آورده است.

بنا بر این ادعا، یکی از این سه نفر، یک هنر پیشه اماراتی به نام عمر بورکان الجلا است که یکی از سایت‌های فمینیستی توانسته ‌ت با به دست آوردن نام وی، عکس‌های او را از شبکه اجتماعی فیس‌بوک به دست آورد. بسیاری از رسانه‌های جهانی با انتشار تصاویری از عمر الجلا به تمسخر سران حکومت سعودی پرداخته‌اند.

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.