Admin
عطر مورد علاقه هنرپیشه های زن معروف هالیوود چیست؟
, نظر دهید ۲۹ آبان ۱۳۹۴

هنرپیشه ها و افراد مشهور تاثیر بسیاری در فروش لوازم آرایش و لباس در سراسر دنیا دارند. همۀ ما می خواهیم بدانیم هنرپیشه یا فرد مشهور مورد علاقمان چه می پوشد یا چه عطری می زند و شاید آن عطر انتخاب خودمان هم باشد. بسیاری از افراد مشهور برای خود یک عطر انتخاب می کنند و بیشتر مواقع از آن استفاده می کنند، حال ممکن است شما هیچ گاه نزدیک آنها نشوید تا بدانید چه عطری زده اند. در اینجا چندتن از افراد مشهور و عطرهای مورد علاقه شان ذکر شده است.

Emma Stone : Chanel Gardenia

اگر تا به حال وارد باغی شده اید که به تازگی گل ها و علف های آن را مرتب کرده اند می توانید حدس بزنید که این عطر چه رایحه ای دارد. در این عطر رایحه گل ها چندان غلیظ نیست و باعث می شود افراد بخواهند هرچه بیشتر کنارتان بایستند تا هر چه بیشتر از رایحه آن لذت ببرند. گفته می شود نه تنها اما استون این عطر را همیشه و حتی در سفر با خود به همراه دارد بلکه شب ها آن را روی بالش خود اسپری می کند تا بهتر بخوابد.

what-their-fragrance-1

Victoria Beckham : Creed Royal Water

این عطر معمولاً مورد انتخاب افراد خانواده های سلطنتی و بسیار ثروتمند است. ویکتوریا از خانواده های سلطنتی نیست اما بدون شک سلیقه ای مثال زدنی داشته و البته همیشه اشرافی زندگی کرده است. این عطر به اندازه ای جالب و خوشبو است که گویی شما نیز به کاخ هایی همچون باکینگام تعلق دارید و عطر تند مرکبات به گونه ای در این عطر حس می شود که با هیچ عطر دیگری قابل مقایسه نیست و این یکی از نکات مثبت محسوب می شود.

what-their-fragrance-2

Rihanna and Taylor Swift : Escada Moon Sparkle

ریانا همیشه صاحب سبک بوده و بهترین ها را انتخاب می کند. این عطر دارای رایحه ای شیرین و میوه ای است و بیشتر مورد توجه خانم های جوان قرار می گیرد. خواننده مشهور تیلور سویفت نیز طرفدار این عطر است و اگر شما از طرفداران آنها هستید با انتخاب این عطر خواهید دید که بسیار خوش سلیقه اند.

what-their-fragrance-3

Anne Hathaway : Lancome Magnifique

او نه تنها از این عطر استفاده میکند بلکه برای کمپین تبلیغاتی آن شرکت داشته است و بارها گفته که عاشق این عطر بوده و همیشه از آن استفاده می کند. این عطر دارای رایحه گل ها و مرکبات است.

what-their-fragrance-4

Amanda Seyfreid : Bulgari Green Tea

این دقیقاً همان عطری است که باعث می شود دیگران در فکر فرو بروند و در نهایت اسم عطرتان را بپرسند. این عطر دارای رایحه های سبز تلفیق شده با مرکبات و کمی رایحه چوب است. این رایحه برای روز و شب مناسب است، پس می توانید در هر ساعتی از شبانه روز و در هر جا از آن استفاده کنید.

what-their-fragrance-5

Blake Lively : Gucci Eau Premier

اگر عطرهایی با بوی ملایم گل ها و اندکی رایحه مرکبات را می پسندید شما دقیقاً سلیقه بلیک لایولی را دنبال می کنید. این عطر مناسب محیط کار و کلاس درس و همینطور مناسب مهمانی های شبانه است و معمولاً از آن خسته نمی شوید. گفته می شود او به طور کلی طرفدار عطرهایی با ترکیب رایحه گل ها و میوه است و از بین تمام آنها این عطر را برگزیده است.

what-their-fragrance-6

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.