Admin
اگر موی بلوند دارید بخوانید
, نظر دهید ۱۷ دی ۱۳۹۳

اگر شما از آن دسته از خانمهایی هستید که موی بلوند دارید ما در این قسمت  آرایشی و بهداشتی  قصد داریم چند ترفند جالب که میتواند نوعی آموزش آرایش باشد را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بیشترین بهره را از موی بلوند خود ببرید
سرخ تیره، را انتخاب کنید
اگر شما از آن دسته خانم‎هایی با رنگ پوست معمولی که در رنگ و لعاب سرخ تیره، زیبا و عالی به نظر می‎رسند. اگر از این دسته هستید، به شما توصیه میکنیم به دنبال محصولاتی با رنگ‎های تمشکی غلیظ و قرمز یاقوتی باشید.
بروی خیره‎ کننده را امتحان کنید
جالبه بدونید بسیاری از افرادی که به صورت طبیعی بلوند هستند ابرو‎هایی روشن دارند که زیر نور آفتاب به چشم نمی‎آیند. اگر شما نیز مو‎هایی کدر یا سایه‎دار دارید، میتوانیم پیشنهاد بدهیم که از سایه‎ی ابروی خاکستری مایل به قهوه‎ای یا قهوه‎ای استفاده کنید تا قوس ‎ها را بپوشانید و ابروهایتان را جذاب‎تر نمایید.
قرمز یادتون باشه!قرمز را فراموش نکنید
اگر شما پوستی زیتونی رنگ و مو‎هایی بلوند دارید، این پیشنهاد ماست که از ماتیک‎هایی که طیفی از آبی سرد و ارغوانی دارند استفاده نکنید زیرا با رنگ پوست شما همخوانی ندارند. به جای آن، استفاده از رنگ مناسبی مانند قرمز یا قرمز آجری سبب همخوانی با رنگ طبیعی صورت شما شده و حرارت آن را بیشتر می ‎کند.
مانند الماس بدرخشید
برای آن‎ که چهره‎ای طبیعی و درخشان داشته باشید، از کرم‎های برنزه کننده با ته‎رنگ طلایی استفاده کنید

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.