Admin
تصویر+ آموزش کامل ساخت اپل آیدی (Apple ID)
نظر دهید ۲۶ شهریور ۱۳۹۶

ساخت اپل آیدی با گوشی ، ساخت اپل آیدی رایگان ۲۰۱۷ ،  خرید اپل آیدی ، ساخت اپل آیدی با کامپیوتر ،ساخت اپل آیدی از طریق سایت اپل ،ساخت

تصویر+ آموزش کامل ساخت اپل آیدی (Apple ID)

ساخت اپل آیدی با گوشی ، ساخت اپل آیدی رایگان ۲۰۱۷ ،  خرید اپل آیدی ، ساخت اپل آیدی با کامپیوتر ،ساخت اپل آیدی از طریق سایت اپل ،ساخت اپل آیدی بدون آیتونز ، آدرس آمریکا جهت ساخت اپل آیدی ،ساخت اپل آیدی با گوشی اندروید ، ساخت اپل آیدی بدون نیاز به کارت اعتباری ، ساخت apple id بدون آیتونز

یکی از پرسشها بازدیدکنندگان تازه سیستم عامل iOS، دانلود و خرید برنامه و بازی از «فروشگاه اپل» (App Store) هست. این کار به سادگی دانلود از فروشگاه «گوگل پلی» (Google Play) نیست. احتمالا با جستجوی عبارت هایی مثل «اپل آی دی آماده»، «اپل آی دی چیست»، «اپل آی دی مجانی» و «آموزش ساخت اپل آی دی»، با سایت هایی رو به رو شده است اید که آموزش هایی در مورد ساخت اپل آیدی دارند یا پیشنهاداتی را جهت خرید اپل آیدی، به شما ارائه می دهند. ولی قصد داریم تا کامل ترین مقاله را راجع به ی نحوه ی ساخت اپل آیدی، در اختیارتان قرار دهیم.

به طور خلاصه، «اپل آی دی» (Apple ID) یک حساب کاربری است که به کمک اش، برنامه هایی که دانلود یا خریداری می شوند به همراه یک امضای الکترونیکی، جهت شما اختصاصی شده است و در آینده، بدون اپل آیدی تان قابل استفاده نخواهد بود.

تصویر+ آموزش کامل ساخت اپل آیدی (Apple ID)

به دو روش می توانید صاحب اپل آی دی شوید:

  • روش اول اینکه چیزی در حدود ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان هزینه کنید و یک اپل آی دی آماده بخرید. این راه، ساده ترین روش ممکن است و هیچ زحمتی ندارد.
  • روش دوم هم دنبال کردن این مقاله تا انتهاست. به کمک این آموزش راحت می توانید اقدام به ساخت «اپل آیدی» (Apple ID) کنید. در این مقاله، راحت ترین روش ممکن را جهت ساخت اپل آیدی به شما آموزش می دهیم تا بدون صرف هیچ هزینه ای، یک اپل آیدی اختصاصی بسازید.

راه اندازی iTunes

قبل از شروع، نیاز داریم تا برنامه ی «آی تیونز» (iTunes) را روی کامپیوترتان راه اندازی کنید. اصلا مهم نیست سیستم عامل شما مک باشد یا ویندوز، هر لحظه می توانید از لینک زیر، آخرین نسخه ی از آیتیونز را به صورت رایگان دانلود کنید.

در لینک بالا، سیستم عامل تان به صورت خودکار شناسایی می شود و با کلیک بر روی کلید Download، دانلود آیتیونز شروع خواهد شد. بعد از اتمام دانلود، این نرم افزار را راه اندازی کنید.

ساخت اپل آیدی با گوشی ، ساخت اپل آیدی رایگان ۲۰۱۷ ،  خرید اپل آیدی ، ساخت اپل آیدی با کامپیوتر ،ساخت اپل آیدی از طریق سایت اپل ،ساخت

در چند مرحله از ساخت اپل آیدی هم نیاز به عوض کردن آی پی دارید که می توانید از طریق نرم افزار های معمول و حتی رایگان موجود، این عملیات را انجام دهید.

در هر قسمت از این آموزش که نیاز به کلیک بر روی قسمت خاصی وجود داشته باشد، آن قسمت با فلشی مشخص شده است هست. اگر هم نیاز بود تا قسمت های متفاوت به ترتیب خاصی کلیک شوند یا توضیحی جهت هر قسمت وجود داشت، با شماره گذاری جهت تان مشخص شده است است.

ساخت اپل آیدی

بعد از راه اندازی آیتیونز و اجرای برنامه، صفحه ای همانند تصویر زیر را می بینید.

با کلیک روی App که در تصویر با فلش مشخص شده است هست، به صفحه ای شبیه تصویر زیر می رسید.

تصویر+ آموزش کامل ساخت اپل آیدی (Apple ID)

در این قسمت با کمی اسکرول و در منوی سمت راست لیست برنامه های برتر رایگان ارایه شده است در آیتیونز را خواهید دید. از این لیست به دلخواه یک برنامه را گزینش کنید. اصلا اهمیتی ندارد که چه برنامه ای را گزینش می کنید، حتی اگر به آن نیاز هم نداشتید مهم نیست، تنها موردی که اهمیت دارد این است که این نرم افزار یا بازی، رایگان باشد. جهت نمونه، برنامه ی اینستاگرام را گزینش می کنیم. بعید است این روزها کسی به این برنامه نیاز نداشته باشد.

در این قسمت با کلیک بر روی کلید «گرفتن» (Get) و ازآنجایی که شما اپل آیدی ندارید، با تصویر زیر مواجه خواهید شد.

ساخت اپل آیدی با گوشی ، ساخت اپل آیدی رایگان ۲۰۱۷ ،  خرید اپل آیدی ، ساخت اپل آیدی با کامپیوتر ،ساخت اپل آیدی از طریق سایت اپل ،ساخت

در تصویر اوج با کلیک روی «به وجود آوردن اپل آی دی جدید» (Create New Apple ID) می توانید مراحل ساختن اپل آی دی را شروع کنید. با کلیک روی این کلید به صفحه ای مشابه تصویر زیر می رسیم.

در این تصویر و تصویر پایین، تنها کافی است روی قسمت های مشخص شده است کلیک کنید و مراحل را جلو ببرید. در صفحه ی اول توضیحاتی اجمالی در مورد اپل آی دی به شما داده می شود و در صفحه ی بعد هم از شما توافق نامه ای مبنی بر موافقت شما در مورد مفاد امنیتی و همچنین مواردی که با ساختن اپل آیدی به دست می آورید یا از دست می دهید، از شما پرسیده می شود که باید با آن ها موافقت کنید.

تصویر+ آموزش کامل ساخت اپل آیدی (Apple ID)

در این قسمت، فیلد های زیادی وجود دارند که باید اطلاعات شخصی یا اطلاعاتی که جهت ساخت اپل آیدی مورد نیاز است را با دقت وارد کنید. در این مرحله با توجه به عدد نوشته شده است روبروی هر فیلد، آن را جهت شما توضیح می دهیم.

۱. در این قسمت باید ایمیل معتبری را وارد کنید. معتبر نه به این معنی که باید از سمت گوگل یا یاهو باشد، بلکه به این معنی که بتوانید به ایمیل تاییدیه که از طرف اپل جهت تان ارسال می شود، پاسخ دهید. همچنین این ایمیل، به عنوان نام کاربری اپل آیدی شما به کار می رود و در جایی که مورد نیاز اش داشته باشید، باید این ایمیل را وارد کنید.

۲. در این قسمت باید رمز عبوری جهت اپل آیدی خود گزینش کنید که حداقل ۸ کاراکتر متشکل از اعداد، حروف بزرگ و کوچک باشد. همچنین نباید در این قسمت از Space استفاده کنید و نباید از سه کاراکتر پشت هم در یک ردیف کی برد یا سه کاراکتر پشت هم که در ایمیل تان وجود دارد، استفاده کنید.

۳. تکرار رمز عبوری که در قسمت دوم وارد کرده اید.

۴. در این قسمت می توانید از سوالات پیش فرض، یک مورد را گزینش کنید تا در قسمت ۷ به آن پاسخ دهید. این سه پرسش جهت امنیت زیاد اپل آیدی شما پرسیده می شوند، تلاش کنید پاسخ هایی که به آن ها می دهید، خاطرتان بماند. اگر رمز عبورتان را فراموش کنید، حتما به این سوالات جهت بازیابی رمز عبور، نیاز خواهید داشت.

۵. در این قسمت می توانید از سوالات پیش فرض، یک مورد را گزینش کنید تا در قسمت ۸ به آن پاسخ دهید.

۶. در این قسمت می توانید از سوالات پیش فرض، یک مورد را گزینش کنید تا در قسمت ۹ به آن پاسخ دهید.

۷. پاسخ پرسش امنیتی را که در قسمت ۴ از خود پرسیده اید، در این فیلد وارد کنید.

۸. پاسخ پرسش امنیتی را که در قسمت ۵ از خود پرسیده اید، در این فیلد وارد کنید.

۹. پاسخ پرسش امنیتی را که در قسمت ۶ از خود پرسیده اید، در این فیلد وارد کنید.

۱۰. در این قسمت باید یک ایمیل جهت موارد اضطراری که احتمالا با اپل آیدی یا رمز عبورش به مسئله بر خوردید، وارد کنید. واردکردن این ایمیل اختیاری است و می توانید از چنین ایمیلی استفاده نکنید.

۱۱. تاریخ تولدتان را به صورت میلادی در این قسمت وارد کنید.

۱۲. اگر مایل هستید از وقت عرضه ی موزیک، برنامه یا فیلم های خاص مطلع شوید، حتما این تیک را بزنید. این اطلاع رسانی ها در قالب ایمیل جهت شما ارسال می شوند. در غیر این صورت، تیک را بردارید.

۱۳. اگر مایل هستید از وقت عرضه ی محصولات و خدمات تازه مطلع شوید؛ حتما این تیک را بزنید. این اطلاع رسانی ها در قالب ایمیل جهت شما ارسال می شوند. در غیر این صورت تیک را بردارید.

۱۴. در انتها با زدن کلید «ادامه» (Continue) به صفحه ای شبیه زیر خواهید رسید.

در این قسمت قبل از هر چیز به عوض کردن آی پی نیاز دارید؛ قبل از عوض کردن آی پی اقدام به تکمیل این صفحه نکنید. جهت عوض کردن آی پی می توانید از برنامه های معمول استفاده کنید. در صورت امکان آی پی تان را به آی پی امریکا عوض کردن دهید.

بعد از عوض کردن آی پی به ترتیب زیر اقدام به تکمیل این صفحه کنید.

۱. این قسمت را حتما روی None قرار دهید.

۲. در این قسمت و قسمت های ۳ و ۴ باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. در قسمت ۲، باید پیشوند نام تان را مثل  خانم، آقا و غیره گزینش کنید.

۳. نام خود را در این قسمت وارد کنید.

۴. نام خانوادگی خود را در این قسمت وارد کنید.

۵. از این قسمت به بعد را باید و حتما طبق تصویر زیر تکمیل کنید. توجه و دقت زیادی در این قسمت به خرج دهید. هر سه ستون از مشخصات آدرس آزموده شده است اند و قابل استفاده هستند و باید آن ها را دقیقا مطابق با نمونه وارد کنید تا با پیغام اشتباه مواجه نشوید. در این قسمت از اطلاعات بخش Address1 استفاده کنید.

۶. در این قسمت از اطلاعات Address 2 استفاده کنید.

۷. این قسمت را با اطلاعات بخش City تکمیل کنید.

۸. در این قسمت از اطلاعات بخش State استفاده کنید.

۹. این قسمت را با اطلاعات بخش Zip Code تکمیل کنید.

۱۰. در این قسمت از شماره تلفن و قسمت داخل پرانتز، استفاده کنید.

۱۱. در این قسمت باقی شماره تلفن را وارد کنید.

راه حل ارور for support Contact Itunes Support

اکثر بازدیدکنندگان ایرانی در مرحله ی هشتم و بعد از وارد کردن اطلاعات آدرس با این ارور مواجه می شوند. راه حل های مختلفی مبنی بر تعیین محل آی پی و سکونت از طریق سرویس های مختلفارایه شده است هست. راه حل هایی نیز پیش تر از طریق سرویس fakenamegeneretor انتشار یافته بود که اطلاعات فردی جعلی در مرحله ی هشتم وارد شود. ولی اپل همواره در تلاش جهت مسدود کردن راه حل های غیرقانونی عضویت و استفاده از محصولات خود است و بسیاری از روش های مذکور در حال حاضر پاسخگو نیستند. ابتدا اجازه دهید علت این ارور را مرور کنیم.

ارور for assistance contact itunes support به علت تناقض در محل آی پی و آدرس وارد شده است ظاهر می شود. این مسئله می توانید از سرویس عوض کردن آی پی شما باشد که به خوبی توانایی پنهان کردن موقعیت شما را در برابر اپل ندارد؛ یا به علت مسدود شدن آدرس وارد شده است به وسیله اپل باشد. عموما عوض کردن آدرس و شهر سکونت در این مرحله پاسخ گو نیست بعد وقت خود را هدر ندهید.

راه حل اول

در این حالت ابتدا به سرویس whatismyipaddress.com مراجعه کنید تا ببینید آیا آی پی شما به ایالات متحده عوض کردن کرده است یا خیر. در نظر داشته باشید عبارت none detected در جلوی عبارت service به معنی عدم تشخیص موقعیت واقعی شما به وسیله اپل است و به خوبی موفق به عوض کردن آی پی شده است اید. در صورت مشاهده ی نام کشور دیگری یا عبارت detected سرویس عوض کردن آی پی خود تعویض کنید. سپس با انجام مجدد مراحل بررسی کنید آیا در مرحله ی ۸ مجددا خطا را دریافت می کنید یا خیر.

راه حل دوم

اگر مجددا خطا نام برده را دریافت کردید تلاش کنید با عوض کردن چندباره نام و نام خانوادگی و شماره ی تلفن (وارد کردن هر شماره تلفن ۷ رقمی ممکن است) در مرحله ی ۸، اپل را به بررسی مجدد اطلاعات وادار کنید.

۱۲. جهت ادامه روی کلید «ساخت اپل آیدی» (Create Apple ID) کلیک کنید.

مراحل ساخت اپل آیدی به آخر رسید، تاییدیه این اتفاق هم ایمیلی است که جهت فعال سازی آیدی تان جهت شما ارسال شده است است.

۱. حالا می توانید به ایمیل خود وارد شوید و ایمیلی که از جانب اپل جهت فعال سازی ارسال شده، را باز کنید.

۲. در ایمیل فعال سازی عبارت Verify Now را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید.

۳. این لینک شما را به سمت سایت اپل هدایت می کند، در این قسمت با استفاده از اپل آیدی (ایمیلی که جهت ساخت اپل آیدی از آن استفاده کردید) و رمز عبورتان، به حساب کاربری تان وارد شوید.

۴. به این ترتیب، آیدی شما تایید و فعال می شود.

حالا با ورود دوباره به آیتیونز و همان صفحه ی دانلود برنامه ی اینستاگرام می توانید با استفاده از ایمیل و رمز عبور اپل آیدی تان آن را دانلود کنید.

دقت داشته باشید که اطلاعات وارد شده است در آیتیونز، ثبت می شوند و می توانید آن ها را در بالای آیتیونز ببینید. حالا اینستاگرام هم در حال دانلود شدن است.

واژه های کلیدی: اطلاعات | استفاده | رایگان | دانلود | برنامه | اطلاعات | شماره | تصویر | ایمیل | ارسال | آموزش

تصویر+ آموزش کامل ساخت اپل آیدی (Apple ID)

تصویر+ آموزش کامل ساخت اپل آیدی (Apple ID)

تصویر+ آموزش کامل ساخت اپل آیدی (Apple ID)

تصویر+ آموزش کامل ساخت اپل آیدی (Apple ID)

تصویر+ آموزش کامل ساخت اپل آیدی (Apple ID)

تصویر+ آموزش کامل ساخت اپل آیدی (Apple ID)

تصویر+ آموزش کامل ساخت اپل آیدی (Apple ID)

تصویر+ آموزش کامل ساخت اپل آیدی (Apple ID)

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.