Admin
اجاره رایگان منزل به زنان و دختران به شرط هم خانگی!
نظر دهید ۴ مهر ۱۳۹۶

این روزها همزمان با گسترش اینترنت دسترسی به همه خدمات و امکانات به سادگی آب خوردن فراهم شده است است به طوری که از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را می‌توانید به عنوان نیازمندی در اینترنت و حتی در …

این روزها همزمان با گسترش اینترنت دسترسی به همه خدمات و امکانات به سادگی آب خوردن فراهم شده است است به طوری که از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را می توانید به عنوان نیازمندی در اینترنت و حتی در و دیوار شهر مطرح کنید که البته از این راه به چشم برهم زدنی به خواسته خود دست می یابید.

اخیرا در بعضی از پربازدیدترین سایت های نیازمندی مجازی تبلیغاتی خیره کننده مبنی بر «اسکان رایگان خانم» به چشم می خورد که در زیر مجموعه آگهی های خیریه و به میل خود قرار گرفته هست؛ براین اساس آگهی دهنده شرایط و نیازهای خود را به صورت جزئی اعلام می کند و از مخاطب می خواهد جهت کسب اطلاعات زیاد به آگهی دهنده، خبر تلگرامی ارسال کند.

اجاره رایگان منزل به زنان و دختران به شرط هم خانگی!

امیر یکی از آگهی دهندگان به این سایت نیازمندی در تبلیغ خود نوشته: «خانم مجرد، صادق و امین، بی حاشیه، جهت تحویل یک واحد آپارتمان نقلی و مستقل در ازای نظافت بسیار اندک و جزئی نیازمندم، تمامی لوازم رفاهی ولی مختصر داخل واحد موجود هست، مورد نیاز به ذکر است که وقت شما جهت اشتغال، تحصیل آزاد هست، نزدیک بودن تمامی امکانات رفاهی از قبیل مترو وبی آر تی به آپارتمان فوق، تماس تلفنی و خبر رسان تلگرام پاسخگو هستم».

خبرنگار آنا جهت کسب اطلاعات زیاد و در پوشش یک متقاضی با «امیر» تماس می گیرد که آگهی دهنده در پاسخ می گوید: صرفا می خواهم کسی در منزل باشد، لیکن من راننده آژانس هستم و از صبح تا غروب را بیرون از منزل سپری می کنم، فقط می خواهم کسی از منزل و زندگی ام مواظبت کند.

این روزها همزمان با گسترش اینترنت دسترسی به همه خدمات و امکانات به سادگی آب خوردن فراهم شده است است به طوری که از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را می‌توانید به عنوان نیازمندی در اینترنت و حتی در …

گواهی عدم اعتیاد و سوء پیشینه بیاورید

محمد که در منطقه پیروزی تهران سکونت دارد، نیز در این سایت نیازمندی خود را اعلام کرده و نوشته است: «به یک زن دانشجو جهت اسکان رایگان نیازمندیم»، او در پاسخ به شرایط سکونت در منزل اش می گوید: شرایط خاصی ندارم فقط باید گواهی عدم سوء پیشینه و اعتیاد داشته باشید و کارهای جزئی منزل مثل آشپزی و نظافت را انجام بدهید؛ البته کارهای راحت و پیش پا افتاده ای است که هر کس در منزل خود نیز انجام می دهد.

از او می پرسم آیا باید جواب آزمایش عدم اعتیاد و گواهی عدم سوء پیشنیه را به شما تحویل بدهیم؟ که می گوید نه نیازی به این مسایل نیست چون از روی ظاهر و صورت فرد معتاد و خلاف کار بودنش مشخص است.

اجاره رایگان منزل به زنان و دختران به شرط هم خانگی!

اجباری در رابطه جنسی نیست

محمد که کارمند یک اداره دولتی است نیز نشانه از این سبک زندگی را پر کردن تنهایی خود می داند و زمانی که می پرسم آیا در قبال این اسکان رایگان باید نیازهای جنسی او را نیز تامین کرد یا نه می گوید: من هیچ اضطراری نسبت به این عنوان ندارم و به صورت کاملا اختیاری است و چنانچه خود فرد رضایت داشته باشد تلاش می کنیم از این زندگی یکسان لذت ببریم.

این روزها همزمان با گسترش اینترنت دسترسی به همه خدمات و امکانات به سادگی آب خوردن فراهم شده است است به طوری که از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را می‌توانید به عنوان نیازمندی در اینترنت و حتی در …

می خواهم ازدواج کنم

علی هم یکی دیگر از آگهی دهندگان به این سایت است که در منطقه صادقیه تهران زندگی می کند، او می گوید: من دو فرزند دختر و پسر دارم و می خواهم با کسی که به منزل ام می آید ازدواج کنم چون از همسرم جدا شده است ام و جهت نگهداری از کودکانم به کمک نیاز دارم البته من پرستار فرزند نمی خواهم و هدفم تشکیل یک زندگی مجدد است.

اجاره رایگان منزل به زنان و دختران به شرط هم خانگی!

او ادامه می دهد: می خواهم مادری جهت فرزندانم گزینش کنم که با آنها رابطه خوب و مطلوبی داشته باشد چون فرزند ها نیاز به مهر و دوستی مادر دارند،

این پدر ۳۲ ساله در پاسخ به اینکه چه ضمانتی وجود دارد که در وقت حضور در منزل او اتفاق و آسیبی دختر جوان را ترساندن نکند، می گوید: حضور و اسکان رایگان در این منزل اختیاری است و کسی که اعتمادی به من ندارد اضطراری به حضور ندارد ضمن اینکه در صورت وقوع هر مشکلی شما می توانید از من به کلانتری شکایت کنید ولی خیالت آسوده باشد که من کارمند بانک هستم و به خاطر یک واکنش‌ها ناشایست و نامربوط خود را زیر پرسش نمی برم.

علاوه بر اسکان رایگان، حقوق و استخدام هم داریم

توحید که در یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده لوازم خانگی فعالیت می کند، علاوه بر اسکان رایگان زن پیشنهادات دیگری از جمله پرداخت حقوق، آموزش مهارت و استخدام در شرکت را نیز در این تبلیغ جای داده است و نوشته: « به خانمی جوان و منظم اسکان رایگان داده می شود، همچنین آموزش کار و حمایت مالی و پرداخت حقوق نیز صورت می گیرد.» آنقدر شرایط مسحور کننده است که هنوز یک ساعت از درج این آگهی در سایت نگذشته که بعد از تماس با او می گوید: زن دیر تماس گرفتید چند نفر در این مجموعه به کار گرفته شدند ولی اگر مایل باشید می توانید اسم و مشخصات خود را به همراه تصویر به شماره خبر رسان تلگرام ما ارسال کنید تا در صورت نیاز با شما هم تماس بگیریم.

شما فقط خانومی کنید

جالب توجه این جاست که فراگیری این آگهی ها تنها محدود به شمال شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران نیست و حتی در پایین ترین نقطه شهر هم کسانی هستند که تبلیغ می دهند به عنوان نمونه شاهین از خانی آباد در آگهی خود تاکید کرده بود که «اسکان رایگان منزل فقط به زن های محجبه و مومن تعلق می گیرد»، بعد از تماس تلفنی با او می گوید: من سمت خانی آباد پایتخت کشور عزیزمان ایران زندگی می کنم و فقط می خواهم یک زن در منزل بماند و کارهای منزل را انجام دهد البته می گوید خودم هم در کارهای منزل کمک می کنم ونیازی نیست شما زحمت همه کارها را به عهده بگیرید شما فقط در این منزل خانومی کنید.

معنی «خانومی کردن» را نمی دانم و می خواهم توضیحات بیشتری ارائه کند که می گوید: من چند سالی است که از همسرم متارکه کرده ام و تنها زندگی می کنم می خواهم که در منزل یک هم زبان داشته باشم و گاهی با او درد دل کنم البته نیاز خاصی ندارم و حضور یک زن در منزل کفایت می کند.

برای آبادی منزل ام آگهی دادم

عرضه و تقاضای آگهی های اسکان رایگان زن فقط در پایتخت خلاصه نمی شود، بلکه در اکثر شهرهای کشور به خاص در اصفهان، شیراز، قم، همدان، اهواز، بوشهر و تبریز نیز این آگهی به وفور یافت می شود که به طوری کوروش در مرودشت استان فارس نیز یکی از این آگهی دهندگان است.

این مرد ۴۰ ساله مجرد که در مرودشت نمایندگی بیمه دارد، می گوید: جهت اسکان در منزل هیچ شرایط خاصی در نظر نگرفته ام و کاری هم در منزل ندارم، حتی اکثرا از صبح تا شب بیرون منزل هستم فقط می خواهم دختری جهت آبادی منزل ام بیاید تا شب ها هم صحبت داشته باشم چون با هم منزل مرد نمی شود کنار آمد.

او در ادامه می پرسد: شرایط شما چطور است؟ مجردی یا متاهل؟ کار داری یا بیکاری؟ چند سال داری؟ هنگامی که متوجه می شود که دانشجویی بدون کار هستم پیشنهاد می دهد که با او همکار شوم و در دفتر بیمه به من هم آموزش دهد تا بتوانم به عنوان همکار در کنارش کار کنم و منبع درآمدی داشته باشم.

کوروش می گوید: بعد از اینکه کار را یاد گرفتی می توانی روی پای خودت بیاستی و دفتر بیمه ای جداگانه هم جهت خودت راه اندازی کنی که در این زمینه هم به تو کمک می کنم حتی اگر بعد از مدتی از زندگی یکسان شرایط اخلاقی و روحیمان با هم مطالبقت داشت باهم ازدواج می کنیم وگرنه به عنوان یک هم منزل و همکار به زندگی ادامه می دهیم.

به نظر می رسد با توجه به رابطه علت و معلولی عرضه و تقاضا همواره شاهد گسترش چنین تبلغیاتی خواهیم بود لیکن بعضی از دختران به دلایل اقتصادی، کم کردن قیودات دینی و میل به به زندگی یکسان به این سبک زندگی روی آورده اند و با توجه به شرایط سخت ازدواج در جامعه امروز بعضی از مردان از این سبک زندگی استقبال می کنند متاسفانه شرایط جهت احزار هویت آگهی دهنده و متقاضی آگهی وجود ندارد و براین اساس امکان هرگونه سوء استفاده ای در این زمینه وجود دارد و زمینه های بروز اخاذی و سودجویی بعضی از سودجویان را فراهم می کند.

همچنین باید توجه داشت که بعضی از افراد صرفا جهت کمک و نگهداری از والدین پیر و فرتوت خود در این سایت ها آگهی می دهند که تعدادشان نیز انگشت شمار است و به عنوان مثال توضیحات در این مورد فقط جهت درج آگهی اسکان رایگان زن در استان مذهبی قم صورت گرفته است که بازهم در صحت و سقم آن شک و تردید وجود دارد.

منبع : آنا

واژه های کلیدی: تبلیغات | رایگان | ازدواج | فرزندان | تبلیغات | فرزند | زندگی | تبلیغ | آموزش | رایگان

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.