Admin
بخوانید تا بدانید چطور پرسپولیس ۱۱ میلیارد تاوان داد!
نظر دهید ۱ مهر ۱۳۹۶

ماجرای محرومیت تازه جهت پرسپولیس یکی از اتفاقات تلخ فوتبال کشور عزیزمان ایران بود. این نخستین بار نبود که پرسپولیس به خاطر اشتباه مشاوران حقوقی اش به چنین سرنوشتی

ماجرای محرومیت تازه جهت پرسپولیس یکی از اتفاقات تلخ فوتبال کشور عزیزمان ایران بود. این نخستین بار نبود که پرسپولیس به خاطر اشتباه مشاوران حقوقی اش به چنین سرنوشتی دچار می شد.

حدود ۴ سال قبل هنگامی که ماجرای عجیب خوزه رخ داد ، محمد رویانیان از مشاور حقوقی وقت کلوب کمک گرفت. شکری که آن وقت مسئولیت داشت به قرارداد اشاره کرد و توصیه اش این بود که پرسپولیس در دفاعیاتش بیاورد به این مربی مشهور ، بعد از برکناری از تیم مهم ، کار در تیم های پایه کلوب پیشنهاد شده است ولی او نمانده و کشور عزیزمان ایران را ترک کرده هست. آنها بی آنکه بپذیرند این مربی را جهت تیم مهم آورده اند ، با این استدلال راحت رفتند به محکمه و حاصلش اینی شده است که می بینید.

حالا ولی در پرونده طارمی. از یک سال قبل تمام استدلال طرف ایرانی روی یکی از بدیهیاتی است که خیلی راحت می شود فهمید جهت بازیکن گذاشته بودند نه جهت باشگاه. اینکه اگر به هر دلیلی جهت طارمی کلوب پرسپولیس و فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران رضایتنامه صادر نکنند ، قرارداد فسخ می شود و او باید هرچه گرفته را بعد بدهد. ولی ابراهیمی ، وکیل طارمی حتی سر شب دیشب که این خبر منتشر شد هم نوشت:«باشگاه ترکیه ای اصلا جهت طارمی درخواست آی تی سی نکرده بعد این قرارداد لغو هست. او اصلا به اینکه آنها برگه امضا شده است ای داشتند که مهدی از زیر اجرای بندهایش در رفته و تمرینات تیم ترکیه ای را ترک کرده است ، اهمیتی ندادند و حاصلش این مجازات سخت امروز است.

بخوانید تا بدانید چطور پرسپولیس ۱۱ میلیارد تاوان داد!

واژه های کلیدی: پرسپولیس | فوتبال | باشگاه | ایرانی | قرارداد | ترکیه | ایران | باشگاه

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.