Admin
خلاصه بازی+ نتیجه باورنکردنی بازی پرسپولیس و الهلال
نظر دهید ۴ مهر ۱۳۹۶

پرسپولیس که امیدوار بود همچون دو دیدار قبلی خود برابر الهلال در مرحله گروهی بتواند پا به پای حریف پیش برود، در نهایت در یک بازی دور از انتظار

خلاصه بازی+ نتیجه باورنکردنی بازی پرسپولیس و الهلال

پرسپولیس که امیدوار بود همچون دو دیدار قبلی خود برابر الهلال در مرحله گروهی بتواند پا به پای حریف پیش برود، در نهایت در یک بازی دور از انتظار با عملکردی غیر قابل دفاع با چهار گل شکست خوردند تا امیدواری آنها به بازی برگشت به کمترین حد ممکن برسد.

استادیوم: محمدبن زاید                           تماشاگر: ۱۱۳۲۱ نفر

خلاصه بازی+ نتیجه باورنکردنی بازی پرسپولیس و الهلال

اخطار:
عبدالله عطیف(۴۹،۴۸) از الهلال

حسین ماهینی(۷۳) از پرسپولیس

پرسپولیس که امیدوار بود همچون دو دیدار قبلی خود برابر الهلال در مرحله گروهی بتواند پا به پای حریف پیش برود، در نهایت در یک بازی دور از انتظار

اخراج:

عبدالله عطیف(۴۹) از الهلال

الهلال عربستان:

خلاصه بازی+ نتیجه باورنکردنی بازی پرسپولیس و الهلال

عبدالله المعیوف، یاسر الشهرانی، اسامه هوساوی، عبدالله حفیس، محمد البریک(۶۹- عبدالله الزوری)، عبدالله عطیف، نیکولاس میلسی(۷۷- محمد کانو)، سلمان الفرج، سالم الدوساری، عمر خربین و کارلوس ادواردو(۷۱- خیبری)

عبارات مهم : برانکو ایوانکوویچ – دروازه بان
سرمربی: رامون دیاز

پرسپولیس ایران:

پرسپولیس که امیدوار بود همچون دو دیدار قبلی خود برابر الهلال در مرحله گروهی بتواند پا به پای حریف پیش برود، در نهایت در یک بازی دور از انتظار

علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، شجاع خلیل زاده، صادق محرمی، شایان مصلح(۶۳- بشار رسن)، محسن ربیع خواه، فرشاد احمدزاده(۸۲- احسان علوان زاده)، محسن مسلمان(۴۶- احمد نوراللهی)، وحید امیری، گادوین منشا و علی علیپور
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

خلاصه بازی+ نتیجه باورنکردنی بازی پرسپولیس و الهلال

شرح گل ها:

الهلال ۱ پرسپولیس ۰: (دقیقه ۳۱، عمرالخریبین): ارسال از سمت چپ روی دروازه در شش قدم روی سر عمر الخریبین نشست تا او بدون مزاحمت دروازه بیرانوند را باز کند.

الهلال عربستان ۲ پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران ۰: (دقیقه ۴۰، یاسر الشهرانی): الهلال که در ضدحملات خطرناک نشان می داد اینبار روی حرکت سه به دو توانست به وسیله شهرانی به گل دوم دست یابد.

الهلال ۳ پرسپولیس ۰: (دقیقه ۵۴، عمرالخریبین): در شرایطی که ۱۰ نفره شدن الهلال امید را به اردوی پرسپولیس بازگردانده بود، آنها روی ضدحمله توانستند با ارسالی زمینی سومین گل خود را به ثمر برسانند.

الهلال ۴ پرسپولیس ۰ : ( دقیقه ۸۹، عمر الخریبین): مهاجم شماره ۷۷ الهلال در شرایطی که تیمش ۱۰ نفره بود بار دیگر از غفلت مدافعان پرسپولیس سود برد و توانست گل سوم خود و چهارم الهلال را ثبت کند.

شرح بازی:

پرسپولیس نیمه اول را با نتیجه دو بر صفر واگذار کرد، ولی ۱۰ نفره شدن حریف می توانست شرایط را به سود سرخپوشان عوض کردن دهد که غلط های مهلک بازیکنان دفاعی در نهایت باعث شد نیمه دوم را به بدترین شکل ممکن دنبال کند و در نهایت با دریافت دو گل دیگر با شکست چهار بر صفر کمترین امیدواری را جهت بازی برگشت در اردوی خود شاهد باشد.

دقایق حساس:

دقیقه ۳: نخستین حرکت جدی این بازی به وسیله پرسپولیس و با ارسال علیپور جهت منشا همراه شد که مدافع الهلال توپ را با ضربه سر به دروازه بان تیمش سپرد.

دقیقه ۷: غلط های پیاپی خط دفاعی پرسپولیس در نهایت در موقعیتی فوق العاده توپ را در اختیار ادواردو قرار داد که بیرانوند با واکنشی فوق العاده توپ را از آن خود کرد.

دقیقه ۱۸: شوت از روی خط محوطه جریمه و از سمت چپ دروازه پرسپولیس به وسیله میلیسی با اختلافی کم و زمینی راهی اوت شد.

دقیقه ۱۹: وحید امیری در موقعیتی خوب در پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و ضربه سر ضرب خود را نواخت که المعیوف آن را از آن خود کرد.

دقیقه ۴۶: احمد نوراللهی که در ابتدای نیمه اول راهی زمین شده است بود، با ارسال کرنر خود علیپور را صاحب موقعیت سرزنی کرد که ضربه او راهی اوت شد.

دقیقه ۶۴: بشار رسن در نخستین حرکت خود بعد از حضور در ترکیب با یک حرکت تکنیکی در نهایت قصد داشت توپ را در اختیار نوراللهی در شش قدم قرار دهد که مدافع الهلال سریعتر از این بازیکن توپ را در اختیار گلر خود قرار داد.

دقیقه ۶۵: منشا قصد داشت از زاویه بسته دروازه معیوف را باز کند که با تصویر العمل دروازه بان الهلال یک کرنر جهت پرسپولیس شکل گرفت.

دقیقه ۷۵: احمد نوراللهی عالی ترین وقت گلزنی را درون هجده قدم با ضربه ای که با دفع دروازه بان الهلال همراه شد از دست داد.

دقیقه ۷۹: اینبار هم ارسال ضربه کرنر از سمت راست و ضربه علی علیپور که راهی به دروازه نیافت و در اختیار دروازه بان قرار گرفت.

اتفاق ویژه:

پرسپولیس در شرایطی که امیدوار بود در تاریخی ترین شرایط خود راهی فینال آسیا شود، برابر الهلال عربستان به سد بزرگی خورد و در نهایت رویای آنها اکنون کمرنگ تر از گذشته شد. یک شکست تلخ بزرگترین اتفاق جهت تیم برانکو بود که کمتر به باخت عادت داشت.

بعد از مدت ها یک بازیکن موفق شد برابر پرسپولیس هت تریک کند و از این حیث یک اتفاق خاص به نام خود ثبت کند.

بازیکن برتر:

در شرایطی که به نظر می رسید کارلوس ادواردو با توجه به درخشش در بازی برابر العین ستاره الهلال در جدال با پرسپولیس باشد، این عمر الخریبین بود که بار دیگر یک شب تاریخی را به نام خود کرد و موفق به ثبت سه گل برابر مدافعان و دروازه بان سرخپوش شد.

مهاجم شماره ۷۷ الهلال عالی ترین سود را از عدم هماهنگی و بحران خط دفاعی پرسپولیس و دروازه بان این تیم برد و جهت دومین بار پیاپی تیمش را صاحب مهاجمی با عنوان هت تریک کننده کرد تا مرد اول این میدان لقب گیرد.

حواشی:

* هواداران عربستانی همانند هر لحظه با بلندگوهای خود روی سکوها حاضر هستند و با سر و صدای شدید به تشویق بازیکنان خود مشغول هستند.
* در اتفاقی عجیب و جالب توجه هواداران ایرانی نیز از بلندگو سود برده اند تا از این حیث بتوانند با رقیب آبی پوش خود جدال داشته باشند.
* طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) علی رغم دیدار برابر الاهلی عربستان در این بازی استقبال خوبی از این دیدار نداشتند و تعداد کمتری نسبت به آن دیدار در سکوهای بن زاید به خود تخصیص داده شده است داده اند.
توصیه ها:
* برانکو ایوانکوویچ در این دیدار محمد انصاری، کمال کامیابی نیا و مهدی طارمی را به علت محرومیت در اختیار ندارد.
* گادوین منشا جهت نخستین بار در این مسابقه ها جواز حضور ثابت در ترکیب سرخپوشان را به دست آورده هست. شایان مصلح نیز چنین شرایطی دارد و نخستین حضور فیکس خود را تجربه می کند.
* سیدجلال حسینی علیرغم وعده در خصوص بازگشت به ترکیب پرسپولیس و برطرف شدن مصدومیتش در این جدال غایب است.
* محسن ربیع خواه بار دیگر عوض کردن پست داده و اینبار در غیاب کمال کامیابی نیا در پست هافبک دفاعی به کار گرفته شده است است.
* شایان مصلح نیز با حضور در پست دفاع چپ، دیگر عوض کردن برانکو ایوانکوویچ محسوب می شود. حسین ماهینی نیز به دفاع میانی رفته و در این بازی با بازوبند کاپیتانی کار مشکل برابر شاگردان رامون دیاز خواهد داشت.
* علیرضا بیرانوند این شانس را خواهد داشت تا با کلین شیت در این دیدار به برترین آمار در این مسابقه ها دست یابد و با ۵ بار بسته نگه داشتن دروازه اش شرایط خوبی را به خود تخصیص داده شده است دهد.
* گادوین منشا با ۲ گل زده در دو دیدار اخیر اکنون در سودای سومین گل پیاپی در این مسابقه هاست.
* محسن مسلمان و علی علیپور با سه پاس گل در صدر برترین پاسورهای تیم خود قرار دارند و باید دید درغیاب عالی ترین گلزن تیم خود چه عملکردی خواهند داشت.

* تعداد هواداران الهلالی کمی زیاد از پرسپولیسی هاست. در حالی که آنها شش ردیف سکوها را پر کرده اند چهار ردیف از سکوها را طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) به خود تخصیص داده شده است دادند.
*تعداد خبرنگاران حاضر در این دیدار به نسبت دیدار قبلی بسیار زیاد شده است هست. در حالی که بازی قبلی تنها سه خبرنگار در ورزشگاه حضور داشتند در این دیدار بیش از ۱۰ خبرنگار در ورزشگاه حضور دارند.
* علی رغم دیدار قبلی برابر الاهلی، این بار از خبرنگاران حاضر در ورزشگاه پذیرایی خوبی شد.
* هواداران عربستانی با بلندگوهای معروف خود بعد از حضور در ورزشگاه به تشویق تیمشان می پردازند.
* هواداران دشداشه پوش الهلال با پرچم های آبی رنگ، تصویر جالبی در ورزشگاه بن زاید به وجود آوردند.
* هواداران ایرانی نیز جهت نخستین بار در این دیدار از بلندگوی دستی جهت تشویق بازیکنان استفاده می کنند.
* با ورود تیم ها به زمین تشویق شکل کاملا جدی به خود گرفت. هر دو طرف با شور و هیاهو به تشویق تیم ارزش پرداختند و جالب اینکه ایرانی ها سریعتر از همتاهای خود با بلندگو شروع به تشویق کردند.
* در دقایق ابتدایی بعد از آنکه احمدزاده توپ بازیکن الهلالی را از آن خود کرد هواداران عربستانی با سوت های ممتد وی را دنبال کردند.
* بعد از نخستین حمله پرسپولیسی ها روی دروازه الهلال، علی علیپور نخستین بازیکنی بود که به وسیله هواداران ایرانی حاضر در ورزشگاه تشویق شد.

واژه های کلیدی: برانکو ایوانکوویچ | دروازه بان | پرسپولیس | هواداران | ورزشگاه | عربستان | پرسپولیس | عربستانی | بیرانوند | ایرانی | عربستان

خلاصه بازی+ نتیجه باورنکردنی بازی پرسپولیس و الهلال

خلاصه بازی+ نتیجه باورنکردنی بازی پرسپولیس و الهلال

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.