Admin
همکاری بهاره رهنما با همسر جدیدش جنجال برانگیز شد!
نظر دهید ۴ مهر ۱۳۹۶

بهاره رهنما زن جنجالی این روزهای دنیای هنر بعد از ماجرای ازدواجش به یکی از خبرسازترین بازیگران تبدیل شده است هست. این بازیگر زن این روزها مشغول ایفای نقش

همکاری بهاره رهنما با همسر جدیدش جنجال برانگیز شد!

بهاره رهنما زن جنجالی این روزهای دنیای هنر بعد از ماجرای ازدواجش به یکی از خبرسازترین بازیگران تبدیل شده است هست. این بازیگر زن این روزها مشغول ایفای نقش در یک تئاتر است که با محوریت زنان کربلا روی صحنه میرود و همکاری بهاره رهنما با همسرش در این نمایش شایعات زیادی را اطراف این بازیگر زن ایجاد کرد که با تصویر العمل شدید او همراه بود.

انتقاد تند بهاره رهنما از نگاه های مردم

بهاره رهنما که به زودی نمایش «خورشیدهای همیشه» را به صحنه می برد، گفت:«برای من هر لحظه دین از سیاست جدا بوده و زنان کربلا ادامه یک دل مشغولی است که از چهار سال پیش شروع شده است بود.»

بهاره رهنما بازیگر و کارگردان راجع به اجرای نمایش «خورشیدهای همیشه» که با محوریت سه تن از زنان کربلا به صحنه می رود، توضیح داد:چهار سال پیش که نمایش «غبار» را راجع به زن هایی که در جنگ تحمیلی و به خاص روزهای آخر سقوط خرمشهر حضور و رشادت هایی داشتند، اجرا کردم، همان وقت حس می کردم این نمایش به لحاظ زمانی نهایی ندارد چون این زن ها چقدر حضور عجیبی داشتند و هنگامی که که تحقیق می کردم متوجه شدم که اتکای زیادی به حضرت زینب (س) داشتند.

همکاری بهاره رهنما با همسر جدیدش جنجال برانگیز شد!

او یادآور شد:بعد از آن اجرا یک مقتل خوانی هم داشتم و در آنجا هم با گوشه ای از حضور زنان در کربلا آشنا شدم، یعنی از وقت اجرای نمایش «غبار» این دغدغه را داشتم که در نمایشی به این اسوه ها و تکیه گاه های زنان جنگ بپردازم.

بهاره رهنما در نمایش خورشیدهای همیشه

بهاره رهنما افزود:در این چند سال هر لحظه به دنبال اجرای چنین نمایشی بودم ولی هیچ گاه جرأت نکردم سراغ آن بروم چون هم کار تحقیقی مفصلی می طلبید و هم اینکه جهت بعضی به نظر می آید ما آدم های مذهبی نیستیم و هنگامی که بخواهیم سراغ چنین کارهایی برویم، نگاه های قضاوت گرایانه ای به وجود می آید ولی واقعیت این است که عشق امام حسین (ع) آنقدر فراگیر است که به نظرم این نگاه ها دیگر مهم نیست.

او در عین حال گفت:البته متاسفانه خیلی ها اجرای این نمایش را به ازدواج من مربوط می دانند چون همسر من تهیه کننده این نمایش هست، ولی او هم مثل من به امام حسین (ع) عشق دارد و دوست داشت در کاری با من همکاری داشته باشد که ترجیح داد این نمایش باشد. به همین علت اگر قرار باشد کارم با منطق درست قضاوت شود می بینیم که زنان کربلا ادامه یک دل مشغولی جهت من است که از چهار سال پیش شروع شده است بود.

بهاره رهنما زن جنجالی این روزهای دنیای هنر بعد از ماجرای ازدواجش به یکی از خبرسازترین بازیگران تبدیل شده است هست. این بازیگر زن این روزها مشغول ایفای نقش

رهنما با اشاره به کارگاه ترانه درام که با حسین غیاثی برگزار کرده بود و در آن پیوند ترانه و درام تدریس می شد و نیز اینکه متن این نمایش را با همکاری دو تن از شاگردانش نوشته و آن را بازنویسی نهایی کرده هست، ادامه داد:جرأت اجرای این نمایش را همسرم به من داد و از طرف سالن شهرزاد و آقای قاسم جعفری (مدیر تماشاخانه) هم میل به به اجرای این کار دیده شد، ولی کلا شرایط طوری پیش می رود که به نظرم این نمایش خودش صاحبی دارد که همه چیز را پیش می برد.
او با اشاره به بعضی اظهارنظرها تأکید کرد:برای من هر لحظه دین از سیاست جدا بوده و تصورم نبوده که هنگامی که کسی کاری مذهبی می کند به دنبال استفاده از موقعیت خاصی است جهت همین نمی شود چنین نمایشی را سیاسی تلقی کرد.

رهنما راجع به گزینش بازیگران این نمایش هم با اشاره به اینکه «خورشیدهای همیشه» سه برش از مونولوگ و درواقع یک سه گانه از حضرت زینب (س) است که یک بازیگر مطرح فقط به جای حضرت زینب (س) صحبت می کند، گفت:قرار است اکرم محمدی که سال هاست دوست داشتم با او همکاری کنم و او را بازیگری منضبط می دانم نقش حضرت ام البنین را که مادر حضرت علی اکبر (ع) است را ایفا کند. البته خیلی تلاش کردم بازیگر دیگری پیدا کنم تا خودم مجبور به اجرا نباشم ولی انگار قسمت این بوده که نقش حضرت رباب (مادر حضرت علی اصغر (ع)) را خودم اجرا کنم و در این نمایش می بینیم رباب زن شاعری بوده که بعد از شهادت امام حسین (ع) تا وقت مرگش هیچ گاه به سایه نمی رود چون روایت شاعرانه ای است که امام حسین (ع) را آفتاب می دانست.

واژه های کلیدی: ماجرای ازدواج | بهاره رهنما | بازیگری | بازیگران | بازیگر | کربلا | نمایش | ترانه | همکاری

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.