Admin
پمپرز اصل چطور از آلمان به کشور عزیزمان ایران می‌رسد؟!
نظر دهید ۵ مهر ۱۳۹۶

یکی از بزرگترین افتخارات ما پمپرزی‌ها، داشتن هواداران با وفایی مثل شماست. آمار مصرف روزانه ۵ میلیون پوشک پمپرز در سراسر دنیا، نشان دهنده محبوبیت پوشک‌های ما بین کوچولوهاست.

پمپرز اصل چطور از آلمان به کشور عزیزمان ایران می‌رسد؟!

یکی از بزرگترین افتخارات ما پمپرزی ها، داشتن هواداران با وفایی مثل شماست. آمار مصرف روزانه ۵ میلیون پوشک پمپرز در سراسر دنیا، نشان دهنده محبوبیت پوشک های ما بین کوچولوهاست. پمپرز طرفداران زیادی هم در کشور عزیزمان ایران دارد و آمار زیادی استفاده از پوشک های پمپرز نشانه ای از این طرفداری است.

با این حال مامان های ایرانی تا حدود یک سال پیش جهت تهیه بدون دردسر پوشک های «پمپرز» با مشکلاتی مواجه بودند که حالا این پرسشها با ورود قانونی «پمپرزآلمان» به کشور عزیزمان ایران برطرف شده است است.

اگر شما هم از طرفداران پوشک های پمپرز هستید، این حق شماست که بدانید در حال حاضر تنها پمپرز های ساخت کشور آلمان، به صورت قانونی وارد کشور می شوند و پوشک هایی که تحت عنوان پمپرز های ساخت کشورهای دیگر در کشور عزیزمان ایران به فروش می رسند، به شکل قاچاق و بدون نظارت وزارت بهداشت به دست خانواده ها می رسند. بعد حتما پوشک های پمپرزی را که لوگوی «Made in Germany»، روی آنها درج شده است را خریداری کنید تا خیالتان بابت اصالت محصول راحت شود.

پمپرز اصل چطور از آلمان به کشور عزیزمان ایران می‌رسد؟!

اگر شما هم جزو آن دسته از مادرانی هستید که سلامت و اصالت محصولات مورد استفاده جهت کودکتان را به اجناس قیمت پایین تر و بدون تاییدیه وزارت بهداشت ترجیح می دهید، این مطلب را بخوانید تا متوجه شوید پوشک های اصل پمپرز جهت رسیدن از آلمان به کشور عزیزمان ایران چه مراحلی را پشت سر می گذارند.

کارخانه اختصاصی پمپرز در قلب آلمان :

  • انواع پوشک های پمپرز در کارخانه ای با نام انحصاری برند «پمپرز» در شهر Euskirchen آلمان، در محیطی کاملا بهداشتی تولید می شوند.
  • محصولات پمپرز بعد از تولید و عبور از مرحله حساس کنترل کیفیت کارشناسان آلمانی، در کارخانه بسته بندی شده است و جهت ارسال به نقاط متفاوت دنیا آماده می شوند.
  • با توجه به طرفداران بی شمار پمپرز در ایران، به طور طبیعی بخشی از این محصولات به کشور ما تخصیص داده شده است پیدا می کند. ولی جهت اینکه پمپرز از قلب آلمان به دست شما مادران دلسوز در کشور عزیزمان ایران برسد، مدارک سلامت و استاندارد پوشک های پمپرز در وزارت بهداشت ثبت می شوند تا بعد از تایید و ثبت نهایی، مقدمات جهت ارسال پوشک های پمپرز به کشور عزیزمان ایران صورت بگیرد.

جالب است بدانید که کارخانه پمپرز تفاوتی بین مصرف کنندگان داخلی خودش و مصرف کنندگان ایرانی قائل نیست بنابراین پوشک بچه مصرفی کوچولوی شما دقیقا همان پوشکی است که در آلمان مورد استفاده قرار می گیرد.

در مسیر ایران

یکی از بزرگترین افتخارات ما پمپرزی‌ها، داشتن هواداران با وفایی مثل شماست. آمار مصرف روزانه ۵ میلیون پوشک پمپرز در سراسر دنیا، نشان دهنده محبوبیت پوشک‌های ما بین کوچولوهاست.

سفارشات پمپرز ثبت شده است در وزارت بهداشت به شرکت غذا و دارو ارجاع داده می شوند و محصولات با حساسیت های خاص بعد از عبور از مراحل کنترل فروش آزاد، آنالیز کیفیت و مطابقت با استانداردهای کشور عزیزمان ایران پروانه ورود به کشور را از وزارت بهداشت دریافت می کنند. بعد از دریافت پروانه ورود، نماینده انحصاری شرکت پایتخت کشور عزیزمان ایران بوران در ایران، برگه نمایندگی رسمی مورد تایید اتاق بازگانی و سفارت کشور عزیزمان ایران را در اداره بازرگانی گمرکات کشور عزیزمان ایران به ثبت می رساند و بعد از ثبت مجوز ورود، محصولات پمپرز با کدهای مخصوص بهداشتی کالاهای وارداتی و صدور برگه سبز یا اظهار نامه از طریق گمرک وارد کشور عزیزمان ایران می شوند. با این حال هنوز یک مرحله تا ترخیص محصولات باقی مانده هست. اجناس وارد شده است در این مرحله یک بار دیگر به وسیله وزارت بهداشت آزمایش شده است و بعد از تایید نهایی اجازه ترخیص صادر می شود.

پمپرز به شما نزدیک می شود!

پوشک های پمپرز بعد از ترخیص، بلافاصله و بدون واسطه به انبار اختصاصی شرکت «تهران بوران» به عنوان نماینده رسمی توزیع پمپرز در کشور عزیزمان ایران انتقال یافته می شود. پیش از مرحله توزیع، نمونه ای از پوشک های وارداتی، بار دیگر مورد آزمایش قرار می گیرند و بعد از تایید تطابق محصول با استانداردهای ایران، مجوز مصرف صادر می شود. بعد از صدور این مجوز برچسب های اصالت که سند و تاییدیه ای از سوی وزارت بهداشت هست، روی محصولات چسبانده می شود تا شما مشتری وفادار با اطمینان از سلامت و کیفیت محصول منتخبتان، پمپرز را با خیالی آسوده به عنوان یکی از جدی ترین همراهانتان گزینش کنید.

این پمپرز اصل آلمانی است

حالا شما با اطلاع از مراحل  ورود پوشک ها به کشور عزیزمان ایران در این سفر با پمپرز همراه شده است اید. در تمام این مراحل، کارشناسان وزارت بهداشت و تایید کنندگان استاندارد محصولات پمپرز در کنارتان بوده اند و همین باعث شده است تا شما با خیالی آسوده پمپرز را به عنوان دوست خود و کودکتان گزینش کنید. شاید حالا با حساسیت بیشتری در مورد مصرف محصولات اصیل و نمونه های غیر استاندارد قاچاق تصمیم گیری کنید. بعد اطلاعاتتان در مورد سفر طولانی مدت پمپرز از آلمان به کشور عزیزمان ایران را در اختیار سایر مادرها قرار دهید تا آنها هم مثل شما با پمپرز اصیل و هر لحظه همراه آشنا شوند.

برای تماشای ویدئوی نحوه تولید و ورود پمپرزهای اصل آلمان به ایران، می توانید به سایت مهم پمپرز کشور عزیزمان ایران مراجعه کنید.

واژه های کلیدی: طرفداران | استاندارد | کارخانه | استفاده | بهداشت | ایرانی | محصولات | بهداشتی | سلامت | ایران | آلمان

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.