Admin
فیلم+ کتک خوردن مهرشاد هدایتی در مسابقه های خشن در قفس فوت
نظر دهید ۱۵ مرداد ۱۳۹۶

اتفاقی که سال گذشته در مبارزات غیرقانونی جهت یک دختر نوجوان ایرانی رخ داد و باعث جریحه دار شدن احساسات مردم شد، این بار جهت یک پسر خردسال رخ

فیلم+ کتک خوردن مهرشاد هدایتی در مسابقه های خشن در قفس فوت

اتفاقی که سال گذشته در مبارزات غیرقانونی جهت یک دختر نوجوان ایرانی رخ داد و باعث جریحه دار شدن احساسات مردم شد، این بار جهت یک پسر خردسال رخ داده است!

خردادماه سال گذشته در جریان یک دوره مسابقات حرفه ای داخل قفس دختر رزمی کار ولی آماتور ایرانی برابر حریف حرفه ای خود به بدترین شکل ممکن مورد ضرب و شتم قرار گرفت. همان جریان یکبار دیگر و بازهم در همان کشور جهت پسری نوجوان اتفاق افتاد.

فیلم+ کتک خوردن مهرشاد هدایتی در مسابقه های خشن در قفس فوت

«مهرشاد هدایتی» با پرچم کشور عزیزمان ایران روز گذشته تحت عنوان یک دوره مسابقه حرفه ای ولی غیراستاندارد وارد قفس شد و در همان دقایق اولیه بازنده شد و به شدت هم آسیب دید. متاسفانه فردی که سال گذشته هم در جریان اعزام «آرینا مافی» دخالت مستقیم داشت، این بار نیز شرایط چنین اعزامی را فراهم کرده و به نظر می رسد برخوردهایی که سال قبل با وی صورت گرفت، اثربخشی مورد نیاز را نداشته است.

در جریان اتفاقات سال گذشته هم فدراسیون های متفاوت با صدور بیانیه این نوع برنامه ها را محکوم کردند. حتی با ارائه بخشنامه های متعدد از فعالیت در رشته های حرفه ای بخصوص «MMA» را همچنان ممنوع اعلام کردند.

نکته مهم دراین خصوص این است که چنین اعزام های غیرقانونی صورت می گیرد و افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند اصولا نیازی به مجوز ندارند و بدون کوچکترین عامل بازدانده در مسابقه های متفاوت که در هر هفته در کشورهای متفاوت برگزار می شود، شرکت کرده و به سود هنگفتی هم می رسند.

متاسفانه در حوزه ورزشهای رزمی بخصوص در بخش حرفه ای آن افراد متعدد و البته آشنا ای هستند که به دلایل متفاوت از جمله ضعف قوانین، با بهره گیری از بی اطلاعی والدین، دست به سوء استفاده از نوجوانان و جوانان این مرز و بوم می زنند و در بسیاری از موارد شاهد آسیب های جدی به این رزمی کاران هستیم.

اتفاقی که سال گذشته در مبارزات غیرقانونی جهت یک دختر نوجوان ایرانی رخ داد و باعث جریحه دار شدن احساسات مردم شد، این بار جهت یک پسر خردسال رخ

هدایتی روز گذشته در مسابقاتی شرکت کرد که نه قانونی بوده و نه قوانین داوری درست و حسابی داشت و خیلی سریع هم از ناحیه دست راست دچار آسیب شدید شد. حال اینکه چه کسی مسئولیت چنین اعزام، مسابقه و آسیب دیدن این نوجوان را برعهده می گیرد، مشخص نیست.

وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون های رزمی و حتی مسئولان امنیتی و نظارتی باید جهت این معضل بزرگ تصمیمی درست و منطقی بگیرند و با افرادی که از کودکان و نوجوانان ایرانی سوء استفاده می کنند برخورد کنند.

دانلود فیلم مبارزه نوجوان ایرانی در ارمنستان

منبع : خبرگزاری مهر

واژه های کلیدی: وزارت ورزش و جوانان | روز گذشته | استفاده | نوجوانان | نوجوان | مسابقه | جوانان | ایرانی | قوانین | فعالیت | ایرانی

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.