Admin
فراوانی عرضه نوسازهای ۱۰۰ متری در پایتخت
نظر دهید ۲ مهر ۱۳۹۶

بازار فروش واحدهای مسکونی ۱۰۰ مترمربعی با عرضه حجم قابل توجهی از فایل‌های نوساز همراه شده است است؛

فراوانی عرضه نوسازهای 100 متری در پایتخت

فراوانی عرضه نوسازهای ۱۰۰ متری در پایتخت

عبارات مهم : آپارتمان – اکازیون

بازار فروش واحدهای مسکونی ۱۰۰ مترمربعی با عرضه حجم قابل توجهی از فایل های نوساز همراه شده است است؛

به گزارش «دنیای اقتصاد» هم اکنون فراوانی عرضه فایل های فروش آپارتمان نوساز با مساحت ۱۰۰ مترمربع در سطح مطلوبی قرار گرفته هست، طوری که درحال حاضر تنوع قابل توجهی از عرضه این گروه آپارتمان ها در بازار مسکن مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به خصوص نیمه شمالی و مرکزی پایتخت به چشم می خورد.

فراوانی عرضه نوسازهای ۱۰۰ متری در پایتخت

تحقیقات میدانی «دنیای اقتصاد» از حجم و قیمت آپارتمان های ۱۰۰ مترمربعی عرضه شده است به بازار مسکن مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران همچنین حاکی از وجود این گروه آپارتمان ها در هر چهار سطح گران قیمت، قیمت متعارف و قیمت مناسب، فایل فروش با شرایط مناسب یا اکازیون(ارزان تر از سطح عرف قیمت آپارتمان در منطقه مورد نظر)است؛ به این معنا که هم اکنون علاوه بر آنکه عرضه مناسبی از آپارتمان های ۱۰۰ مترمربعی نوساز در مناطق متفاوت پایتخت مشاهده می شود، متقاضیان خرید این آپارتمان ها در جست وجوهای خود به هر چهار سطح قیمتی-ارزان، گران، قیمت متعارف و قیمت اکازیون- برخورد خواهند کرد. این عنوان به این معناست که متقاضیان خرید این واحدها قادر خواهند بود با اندکی جست و هوا زیاد آپارتمانی را خریداری کنند که ضمن کم سن و سال یا نوساز بودن از شرایط مناسب قیمتی نیز برخوردار باشد.

هم اکنون آپارتمان های ۱۰۰ مترمربعی مورد تقاضای آن دسته از منزل اولی های پردرآمد یا افرادی است که قصد تبدیل به احسن کردن آپارتمان های خود با متراژهای کوچک تر از ۱۰۰مترمربع با آپارتمان بزرگ تر(آپارتمان ۱۰۰ مترمربعی) دارند. حجم عرضه فایل فروش آپارتمان نوساز در حالی در بازار فروش واحدهای ۱۰۰ مترمربعی هم اکنون از فراوانی کافی برخوردار است که این فراوانی در بازار فروش واحدهای کوچک متراژ و میان متراژ کمتر به چشم می خورد.

بازار فروش واحدهای مسکونی ۱۰۰ مترمربعی با عرضه حجم قابل توجهی از فایل‌های نوساز همراه شده است است؛

واژه های کلیدی: آپارتمان | اکازیون | اقتصاد | بازار | ایران | اقتصاد | اخبار اقتصادی و بازرگانی

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.