Admin
در زمینه رقابتی شدن قیمت ارز فریاد خواهم زد ، برخی از وزرا کم کاری کرده اند
نظر دهید ۲۱ مرداد ۱۳۹۶

وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت: اگر مسئولیت به عهده ام قرار گیرد در شورای پول و اعتبار در زمینه رقابتی شدن قیمت ارز فریاد خواهم زد.

در زمینه رقابتی شدن قیمت ارز فریاد خواهم زد ، برخی از وزرا کم کاری کرده اند

به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، محمد شریعتمداری در نشست هم اندیشی وزرای پیشنهادی که در اتاق ایران برگزار شده است بود، عنوان کرد: تا چه زمانی می خواهیم به تنبیه صادرات و تشویق واردات ادامه دهیم به همین منظور می بایستی کارها در خصوص ساماندهی آن انجام شود.

وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت افزود: کار دولت باید تسهیل شرایط جهت بخش شخصی باشد و کارها را به این بخش بسپارد، این نشانه مقدسی است و البته اذعان دارم که در این راه موفق نبوده ام؛ بنابراین بعضی از وزرا کم کاری کرده اند، بعد نمی توان نمره قابل قبولی جهت واگذاری تصدی ها از دولت به بخش شخصی بدهیم.

وی با اشاره به حضور خصولتی ها در اقتصاد کشور عزیزمان ایران تصریح کرد: مهمترین نشانه من در حضور اتاق بازرگانی ایران، بیعت مجدد با مجموعه تشکل های بخش غیردولتی کشور عزیزمان ایران بود و در آن جهت گام برمی دارم، هر چقدر همراهی زیاد باشد، در این عرصه موفق تر خواهم بود و اگر بخش شخصی کمتر کمک کند، کارنامه من ضعیف تر خواهد بود.

در زمینه رقابتی شدن قیمت ارز فریاد خواهم زد ، برخی از وزرا کم کاری کرده اند

شریعتمداری گفت: الان هم اگر مسئولیت به عهده ام قرار گیرد در شورای پول و اعتبار در زمینه رقابتی شدن قیمت ارز فریاد خواهم زد، البته باید بخش شخصی نیز حمایت کند؛ همانطور که بخش شخصی باید صدایش در مجلس و سایر دستگاههای دولتی شنیده شود.

در حال تکمیل/

واژه های کلیدی: شریعتمداری | بازرگانی | اقتصاد | اقتصادی | تجارت | ایران | همراهی | مجموعه

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.