Admin
به نقل از تلویزیون آلمان: مدارس اسرائیلی به دانش آموزان نحوه قتل و نفرت از فلسطینی‌ها را می‌آموزد
نظر دهید ۲۳ تیر ۱۳۹۵

برنامه شبکه زد دی اف آلمان که اسرائیل را متهم کرد به کودکان نفرت از فلسطینی‌ها و نحوه قتل را می‌آموزد ،خشم و انتقاد گسترده محافل صهیونیستی و حامیان این رژیم را در پی داشته است.به گزارش مصاف، در پی پخش برنامه ای از شبکه تلویزیونی « ZDF» آلمان بانام «فرهنگ انزجارطلبی و نفرت» که در آن به آموزش قتل و شیوه های مختلف آن به دانش آموزان در مدارس رژیم صهونیستی پرداخته شده بود، مقامات و هواداران این رژیم به شدت به این شبکه آلمانی انتقاد کردند.این شبکه تلویزیونی در این برنامه به اشاعه فرهنگ و تربیت انزجارطلبی و قتل و کشتار در مناطق فلسطینی پرداخته است.هدف از این مستند مقایسه نظام های آموزشی اسرائیلی و فلسطینی است که در آن نشان داده می شود چگونه به کودکان در هر دو نظام آموزشی نفرت و نحوه قتل آموزش داده می شود.

به نقل از تلویزیون آلمان: مدارس اسرائیلی به دانش آموزان نحوه قتل و نفرت از فلسطینی‌ها را می‌آموزد
رسانه های اسرائیلی این شبکه تلویزیونی آلمانی و هیئت تحریریه آن را به دشمنی با رژیم صهیونیستی متهم کردند.
پخش آگهی این فیلم مستند که در آن نشان داده می شود چگونه در تشکیلات خودگردان فلسطین و همچنین به کودکان صهیونیست نفرت و قتل آموزش داده می شود. در آگهی این مستند این پرسش مطرح می شود که چگونه کودکان اسرائیلی و فلسطینی می آموزند از یکدیگر متنفر باشند و همدیگر را به قتل برسانند.
موج انتقادات شدید و فشار رژیم صهیونیستی باعث شد که تلویزیون آلمان این برنامه را متوقف کند و این آگهی را حذف کند و بیانیه ای عذرخواهی منتشر کند.
خوی نژادپرستی و خودپرستی از جمله خصلت های منحصر به فردی است که یهودیان رژیم صهیونیستی آن را در خود دارند و بقای خود در سرزمین های اشغالی را مبتنی بر این خوی می دانند. برهمین اساس وزارت آموزش و پرورش اسرائیل براساس این نوع نگاه و برای تقویت افراط گری و نژادپرستی، برنامه و روش های آموزشی ترویج می دهند. این برنامه آموزشی به تربیت شهروندی، ارزش های دموکراتیک یا همزیستی بین یهود و عرب نمی پردازد؛ بلکه به دو هدف اصلی تقویت یهودیت و صهیونیست و بهبود دستاوردهای تحصیلی و آماده سازی مربیان و معلمان برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده شان، توجه  می کند.
به نقل از تلویزیون آلمان: مدارس اسرائیلی به دانش آموزان نحوه قتل و نفرت از فلسطینی‌ها را می‌آموزد

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.