Admin
توزیع سبد کالا برای ایرانی ها
, نظر دهید ۲۲ بهمن ۱۳۹۵

مشرقی ها: علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رابطه با بسته حمایت غذایی اظهار داشت: توزیع این بسته‌های حمایتی از روزهای آینده آغاز می‌شود.

وی افزود: افرادی که تحت پوشش هستند به آن‌ها پیامک‌ این بسته‌ها ارسال می‌شود و این افراد می‌توانند از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای که قبلاً اسامی‌شان به آن‌ها اعلام شده، برای دریافت بسته حمایت غذایی خود اقدام کنند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ارزش این بسته‌های غذایی از ۳۵ هزار تومان تا ۱۲۰ هزار تومان متفاوت است و به تعداد افراد خانواده بستگی دارد، به این صورت که ارزش هر بسته‌ غذایی برای خانوار تک نفره در هر مرحله از توزیع بسته حمایت غذایی، ۳۰۰ هزار ریال، خانوار دو نفره ۶۰۰ هزار ریال و خانوارهای بیش از دو نفر، به ازای هر نفر اضافی ۱۰۰ هزار ریال و در هر خانوار حداکثر یک میلیون و ۲۰۰ هزار ریال تعیین شده است.

ربیعی تصریح کرد: افراد نیازمند دریافت این بسته‌ها، طبق شناسایی انجام شده حدود ۱۱ میلیون نفر هستند که تحت پوشش نهادهای حمایتی قرار دارند.

وی افزود: طرح توزیع بسته‌های حمایت غذایی از تیر ماه سال ۹۳ آغاز شده و اکنون برای توزیع مرحله جدید این بسته‌ها منتظر دریافت بودجه از دولت هستیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کالاها و اقلام پیش‌بینی شده در این سبدها متناسب با نیاز افرادی است که دچار سوءتغذیه هستند.

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.