Admin
دست نویسی که رضاییان را از پرسپولیس دور و به ترکیه نزدیک کرد
, نظر دهید ۲۲ تیر ۱۳۹۵

جزئیات قرارداد رامین رضاییان نشان می دهد بحث علاقمندی او برای ادامه همکاری با پرسپولیس جدا از بند تسویه حسابش نیست.

به گزارش کاپ،با توجه به جدایی رامین رضاییان و فسخ قرارداد سال آتی او به خاطر یک بند و ایجاد شبهاتی در این باره خبرنگار کاپ توانسته به متن کامل این بند خاص دسترسی پیدا کند.

سایت کاپ بند خاص موجود در قرارداد رامین رضاییان را افشا و منتشر کرد در این بند آمده است:

«چنانکه تا تاریخ ۱۵/۳/۹۵ پرسپولیس نتواند با بازیکن تسویه حساب کامل نماید و در صورت عدم علاقه مندی بازیکن در خصوص ادامه همکاری در فصل ۹۴-۹۵ بازیکن می تواند قرارداد فی مابین خود را به صورت یکطرفه فسخ نماید و باشگاه موظف به صدور رضایتنامه بدون قیدوشرطی می باشد.»

دست نویسی که رضاییان را از پرسپولیس دور و به ترکیه نزدیک کرد  . این دست نویس ستاره پرسپولیس را پراند

رامین رضاییان با توجه به بهره بردن از بندی از قراردادش توانست به تیم ریزه اسپور ترکیه رفته و قرارداد سال آتی خود را بی اعتبار تلقی کرده و به عنوان بازیکن آزاد با تیم ریزه اسپور وارد مذاکره شد. رضاییان که چنین تصمیمی گرفته بود مدتی پاسخگوی تماس ها مکرر باشگاه و کادر فنی نبود تا جایی که برانکو در چند مقطع مصاحبه کرده و اعلام داشت رضاییان پاسخگوی تماس های باشگاه و ما نیست و من نمی توانم در خیابان به دنبال او بگردم.

بند عدم علاقمندی رضاییان، جدا از بند تسویه حساب نیست

رضاییان با توجه به برخورداری از پشتوانه ای که مربوط به یک بند خاص در قراردادش بوده خود را بازیکن آزاد می دانست و به همین دلیل پاسخگوی تماسهای باشگاه نبود تا آنها از تصمیم او مبنی بر پیوستن به یک تیم ترکیه ای مطلع نشوند. سایت کاپ اولین بار خبر داد که رضاییان در حال مذاکره با یک تیم ترکیه ای است و نقطه مقابل مسوولان پرسپولیس مکررا تاکید کردند رضاییان یک سال دیگر با پرسپولیس قرار داد دارد و نمی تواند جدا شود آنها در پی عدم پاسخگویی رضاییان در مصاحبه های خود این بازیکن را تهدید به محرومیت و جریمه شدید و تنبیه انضباطی می کردند اما دفاع راست تیم ملی و پرسپولیس آنقدر از آزادی خود اطمینان داشت که هیچ پاسخی به تماس ها نداد. گویا رضاییان منتظر بود ۱۵ خرداد فرا برسد و با توجه به بندی که در قراردادش بود به دلیل عدم تسویه کامل تا این تاریخ بازیکن آزاد تلقی شود. امروز برخی رسانه ها اشاره کردند که علاوه بر وجود بندی مبنی بر اینکه در صورت تسویه کامل مالی تا ۱۵خرداد بازیکن آزاد تلقی می شود بندی دیگری هم وجود دارد مبنی بر اینکه در صورت عدم علاقه مندی رضاییان او می تواند در سال آتی برای تیم بازی نکند. در این باره پیگیری ها و جست وجوهای خبرنگار کاپ نتیجه داد و سایت کاپ به تصویر قرارداد رامین رضاییان و باشگاه پرسپولیس دسترسی پیدا کرد. ما بنا به بسیاری از دلایل از انتشار قرارداد خودداری می کنیم اما متن کامل آن بند خاص را درج کرده و توضیحاتی نیز در این باره می دهیم تا معلوم شود که بحث جدایی در صورت عدم علاقه مندی موضوع متفاوتی نیست و منوط به عدم تسویه کامل تا ۱۵ خرداد.

بند ۴ دست نویس، رضاییان را از پرسپولیس جدا کرد

بهتر است ابتدا متن این بند قرارداد که مربوط به بند چهارم ماده ۱۴ قرارداد می باشد را بخوانید. ماده ۱۴ قرارداد رامین رضاییان سه بند تایپی دارد که ظاهرا در قرارداد تمامی بازیکنان پرسپولیس درج شده است. ماده ۱۴ مربوط به «سایر شروط ضمن عقد» قرارداد است. این ماده سه بند تایپ شده دارد که بند اول آن مربوط به این است که در صورتی که بازیکن در تست های پزشکی مشکلی داشته باشد بازیکن ضمن جبران خسارت موظف به استراداد کلیه وجوه دریافتی خواهد بود. بند دوم که تایپ شده بود و در قرارداد تمامی بازیکنان وجود دارد نیز مربوط به این است که بازیکن به باشگاه اجازه و اختیار استفاده از نام و عکس خود برای تبلیغات را می دهد و باشگاه و تیم های وابسته در روزنامه ها، مجلات ، فیلم های سینمایی

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.