Admin
قیمت نهایی فاز ۵ پردیس اعلام شد
, نظر دهید ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

قیمت نهایی مسکن مهر فاز ۵ پردیس

خبرها حکایت از آن دارد که قیمت پروژه‌های مسکن مهر فاز ۵ پردیس نهایی شده و متقاضیان برای هر واحد باید حدود ۵۴ میلیون تومان پرداخت کنند.
 حسین رجب صلاحی مهرماه امسال با اشاره به این‌که در فاز ۸ متراژ واحدهای مسکن مهر متفاوت بوده و از ۱۳۰ تا ۱۵۰ متر ساخته شده است، گفته بود: دستورالعمل شماره ۳ این واحدها در حال نهایی شدن است که پس از نهایی شدن -آنرا- به متقاضیان اعلام می‌کنیم.وی با بیان این‌که تا دو ماه دیگر این کار را انجام می‌دهیم، اظهار کرد: پیگیر این برنامه هستیم که چند هزار واحد را تا بهمن‌ماه امسال آماده افتتاح کنیم. همین الان هم حدود ۲۰۰۰ واحد آماده داریم که یک سری معارض دارد.

در حالی هیچکدام از وعده‌های مدیرعامل پردیس یعنی افتتاح مسکن مهر این شهر در دهه فجر و اعلام قیمت نهایی واحدهای فاز ۸ طی دو ماه عملی نشده که خبرها حکایت از آن دارد قیمت نهایی مسکن مهر فاز ۸ حدود ۵۸ میلیون تومان خواهد بود. با حتساب ۳۰ میلیون تومان تسهیلات در مجموع متقاضی برای واحذدهای ۱۳۰ تا ۱۵۰ متری این فاز حدود ۹۰ میلیون تومان می‌پردازد.

از سوی دیگر خبر می‌رسد قیمت نهایی واحدهای مسکن مهر فاز ۵ نیز به‌زودی اعلام می‌شود که حدود ۵۴ میلیون تومان خواهد بود. به عبارت دیگر متقاضی برای واحدهای مسکن مهر این فاز با احتساب تسهیلات آن حدود ۸۴ میلیون تومان پرداخت خواهد کرد.

البته باید این احتمال را در نظر گرفت که اتفاق قیمت نهایی واحدهای مسکن مهر فاز ۱۱ برای واحدهای فاز ۵ هم روی دهد. چند هفته پیش قیمت نهایی مسکن مهر فاز ۱۱ (کوزو) حدود ۳۷ میلیون تومان اعلام شد اما به فاصله‌ای اندک این قیمت تغییر کرده و به ۳۹ میلیون تومان افزایش یافت.

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.