Admin
آیا شایعه است؟؟ طارمی به پرسپولیس بازمی گردد؟
نظر دهید ۲۴ تیر ۱۳۹۵

هوادار متمول پرسپولیس خبر از بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس داده است.به گزارش وب سایت نود، با اینکه چند هفته ای از عقد قرارداد طارمی با تیم ریزه اسپور ترکیه می گذرد، برخی از کدها خبر از بازگشت این مهاجم به پرسپولیس می دهند.

کاپ در این زمینه نوشت: حسین هدایتی که در ماجرای جدایی طارمی شدیدا با او درگیری لفظی پیدا کرده بود، در گفت و گو با یک هوادار خبر از بازگشت این بازیکن را داده است. او اعلام کرده مبلغ خسارت برای جدایی آقای گل پرسپولیسی ها را پرداخت کرده است و او به زودی برمی گردد.

آیا شایعه است؟؟ طارمی به پرسپولیس بازمی گردد؟

از سوی دیگر، برادر مهدی طارمی نیز در صفحه اینستاگرامش در حالی که هیچ پستی قرار ندارد، متنی را نوشته مبنی بر اینکه در روز تولد برادرش مهدی طارمی یک خبر خوش در راه است و این چنین وعده بزرگی را به هواداران پرسپولیس داده است. جالب است بدانید تولد طارمی روز ۲۷ تیرماه یعنی یکشنبه هفته آینده است.

همه این اتفاقات از جایی رقم خورد که رامین رضائیان در صفحه شخصی اش از یک اتفاق خوب و سورپرایز بزرگ برای پرسپولیس صحبت کرد و حالا باید دید این اخبار تا چه حد می تواند واقعیت داشته باشد و آیا طارمی دوباره به فوتبال ایران باز می گردد آن هم در حالی که تنها چندین روز از عقد قراردادش با تیم ریزه اسپور ترکیه می گذرد.

آیا شایعه است؟؟ طارمی به پرسپولیس بازمی گردد؟

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.