Admin
ابراهیمی: کی روش احساس حاکمیت بر فوتبال ایران دارد
نظر دهید ۱ تیر ۱۳۹۵

تهران – ایرنا – سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران، گفت: کی روش فکر می کند که حاکم فوتبال ایران است و اجازه هر تصمیمی برای فوتبال و باشگاه های این رشته ورزشی کشورمان دارد.
[ابراهیمی: کی روش احساس حاکمیت بر فوتبال ایران دارد]

ناصر ابراهیمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، گفت: بی شک حق با برانکو است و سرمربی تیم ملی فقط حق دارد در روز های فیفا بازیکنان را در اختیار داشته باشد.
وی ادامه داد: در کدام کشور دنیا سرمربی تیم ملی ۲ ماه بازیکنان را در اختیار دارد و باشگاه ها را تعطیل می کند که کی روش چنین در خواست های غیرحرفه ایی را مطرح می کند.
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران، گفت: متاسفانه کی روش رئیس فدراسیون ایران بوده و برای همه تصمیم گرفته است. مطمئن باشید با این شرایط کنترل کردن کی روش برای تاج هم بسیار سخت خواهد بود.
وی تصریح کرد: کی روش باید بداند مدیران باشگاه میلیارد ها هزینه کرده اند و نمی توانند با برنامه های غیر حرفه ای به آنها لطمه زند.
ابراهیمی در خصوص بازیکنانی که جذب پرسپولیس شده اند، اظهار کرد: جذب بازیکن سلیقه مربی است و باید منتظر شروع لیگ باشیم تا بتوانیم در رابطه با‌ آنها صحبت کنیم.
وی افزود: متاسفانه برخی بازیکنان در این فصل به شدت بازار گرمی کردند و با این کار قیمت خود را بالا بردند. ای کاش تمامی باشگاه ها هماهنگ عمل می کردند و مانع از افزایش قیمت چنین بازیکنانی می شدند.
ورزشی **۹۱۱۸**۱۳۷۹

انتهای پیام /*

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.