Admin
اعتراف علیرضا حقیقی گلر تیم ملی فوتبال به اعتیادش ؟!!خوب است این گونه معتاد شویم
, نظر دهید ۲۳ آبان ۱۳۹۴

حقیقی: خوب است این گونه معتاد شویم
 

دروازه بان تیم ملی گفت:افراد زیادی اینجا آمده اند اما باز هم توصیه می کنم که باز اینجا بیایند.

علیرضا حقیقی در بازدید از موسسه محک اظهار داشت: وقتی به اینجا می آیم احساس خوبی به من دست می دهد.چقدر خوب است وقتی انسان معتاد می شود معتاد رفتن به چنین جایی می شود. به رفقایم پیشنهاد می کنم که اینجا بیایند. کسان زیادی اینجا آمده اند اما باز هم توصیه می کنم که باز اینجا بیایند.

وی تاکید کرد: به خاطر اهمیت نوعدوستی و حمایت از کودکان مبتلا به سرطان از همه هموطنان دعوت می کنم که با هر شیوه ای که می توانند همراه این عزیزان باشند و با حضور خود، کاری کنند تا این قهرمانان کوچک از دروازه سلامتی خود، قهرمانانه محافظت کنند.

حقیقی در پاسخ تشکر مسوولان محک که گفتند او تنها جایی که در اینستاگرام فالوو کرده است موسسه محک بوده است اذعان داشت: با اجازه تان یک فالوو دیگر انجام می دهم. با توجه به این که هادی نوروزی یکی از بهترین دوستان من بوده است، امروز به مناسبت تولد هانی نوروزی اینستاگرام او را فالوو خواهم کرد.

 

حضور علیرضا حقیقی در جمع کودکان سرطانی با حاشیه هایی همراه بود که با هم مرور می کنیم:
* دروازه بان پرسپولیس همراه خود چندین پیراهن شماره ۲۴ به محک آورده بود که به یاد هادی نوروزی به کودکان سرطانی اهدا کرد.

*حقیقی تا امروز تنها موسسه محک را در اینستاگرام خود فالوو کرده بود. اما امروز گفت که اینستاگرام هانی نوروزی فرزند بازیکن فقید پرسپولیس را هم فالوو کرده است.

*در پایان مراسم کودکی هدیه ای همراه با یک نوشته به حقیقی داد که روی آن نوشته بود: تقدیم به سنگربان تیم ملی فوتبال ایران علیرضا حقیقی.

علیرضا حقیقی در جمع کودکان سرطانی موسسه خیریه محک
اعتراف علیرضا حقیقی به اعتیادش به موسسه خیریه محک
 

 

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.