Admin
برنامه ۹۰ دیشب + برنامه نود این هفته
, نظر دهید ۱۷ آذر ۱۳۹۴

برنامه نود این هفته از ساعت ۲۲:۳۴ دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت.

سئوال مسابقه پیامکی این هفته به بهترین بازیکن ۲ ماه اخیر اختصاص یافته بود.

فردوسی پور ضمن تبریک روز دانشجو، سالگرد شهادت شهدای رسانه در حادثه سقوط هواپیمای C 130 را به خانواده های آنان تسلیت گفت.

گزارشی از تیم ملی فوتسال ناشنوایان و صحبت های بازیکنان این تیم پخش شد.

گزارش ایران نود و سفر تیم برنامه ساز نود به بوشهر پخش شد. در این گزارش زمین چمن ایرانجوان به نمایش درآمد که البته چیزی از این زمین باقی نمانده بود و در ادامه مشکلات فوتبال این شهر به تصویر کشیده شد.

گزارشی از اکبر افتخاری پیشکسوت فوتبال و ستاره تیم ملی فوتبال در جام ملت های آسیا ۱۹۶۸ تهران پخش شد که اکنون حال و روز خوبی ندارد و به بیماری پارکینسون دجار شده است . وی در این گزارش از سابقه فونبالی خود و بازی در تیم دارایی تهران سخن گفت.

افتخاری اظهار داشت: اکنون دیگر هیچ کس سراغی از من نمی گیرد. هیچ خبری از مسئولان فدراسیون نیست.

همسر افتخاری نیز در گفتگویی با دوربین برنامه نود اظهار داشت: متاسفانه مسئولان فدراسیون هیچ سراغی از اکبر افتخاری نمی گیرند و فقط چند وقت پیش جعفر کاشانی و طاهری به دیدن وی آمدند و لوح تقدیری برای همسرم آوردند که باعث خوشحالی وی شد و کار پسندیده ای به حساب می آمد.

گزارشی از مشکلات تیم فوتبال تراکتورسازی و صحبت های مسئولان و هواداران این تیم بخش شد.

سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی روی خط تلفنی برنامه آمد و در مورد وضعیت تونی اولیویرا سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: چند هفته گذشته تونی صحبتی با من کرد و اظهار داشت با توجه به مشکلات همسرش شاید نتواند بیشتر از این تراکتور را همراهی کند و همه چیز بستگی به وضعیت پزشکی همسرش دارد.

پیش از بازی با ملوان بار دیگر وی در این باره با ما صحبت کرد و قرار شد پس از بازی با ملوان در این باره صحبت شود و چند روز پیش وی بطور رسمی در این باره صحبت کرد و البته ما می خواهیم اگر وی تمایل به حضور در تیم دارد، بماند و هدایت تیم را عهده دار باشد.

وی در مورد اینکه تونی اظهار داشته است مسئولان باشگاه قصد اخراج وی را دارد گفت: چنین چیزی صحت ندارد و ما حتی خواستار ماندن وی نیز هستیم ولی میخواهم تونی تکلیف خود و ما را زودتر مشخص کند، اگر ماندنی است که به همکاری با وی ادامه می دهیم ولی اگر تصمیم به رفتن دارد ما نیز باید به سراغ گزینه های بعدی برویم.

عباسی در مورد صحبت کردن با خطیبی و قلعه نویی گفت: با حطیبی در مورد بحث کمیته انضباطی صحبت کردیم و بحثی در مورد هدایت تیم نداشتیم.

گزارش تقویم نود به اتفاقات فوتبالی و غیرفوتبالی هفته دوم آذر پرداخته بود که  از جمله بخش های تقویم این هفته مسابقه ایران و عراق ۱۴ آذر در جام ملت های ۹۶، ۱۲ آذر روز جهانی معلولین، ۱۰ آذر ۲۴ تولد ابراهیم آشتیانی پیشکسوت پرسپولیس و تیم ملی، اولین بازی وحید هاشمیان برای تیم ملی در بازی های آسیایی تایلند و تولد علی منصوریان بود. افتتاح شبکه سوم سیما نیز در همین هفته صورت گرفته است.

با توجه به قرار گرفتن روز معلول در این هفته ( ۱۲ آذر ) ” علی ” یکی از معلولان عزیز تقویم نود این هفته را همراهی می کرد.

” علی ” در گفتگو با دوربین نود گفت: از مردم می خواهم فقط این ویلچر را نبینند، ما هم مثل شما در این مملکت زندگی می کنیم و می توانیم درس خوانده و کار کنیم.

اینفوگرافی عملکرد بازیکنان تیم امید به تصویر کشیده شد.

عادل فردوسی پور اعلام کرد ربیعی وزیر کار و رفاه امور اجتماعی تماس گرفته و گفته برنامه را دیده و قرار شده فردا کمک کنند تا مشکلات اعضای تیم ناشنوایان حل شود. وی همچنین اعلام کرده هزینه ۵۰۰ میلیونی سفر این تیم را هم خود وزیر پرداخت کرده است.

حبیب کاشانی مدیر تیم ملی امید میهمان برنامه نود بود و در ابتدای صحبت های خود ضمن تبریک سالروز تاسیس شبکه سوم سیما ، درگذشت هوادار پرسپولیس را تسلیت گفت.

تلاش زیادی کردیم که تیم المپیک به آمادگی لازم برسد. از خردادماه برنامه های زیادی داشتیم و با سازمان لیگ به تعامل رسیدیم تا با باشگاه ها به هماهنگی لازم برسیم. با هماهنگی های سازمان لیگ و تیم ملی بزرگسالان تا به امروز برنامه های خود را عملی کردیم و ۹۵ درصد برنامه هایی که برنامه ریزی کرده بودیم عملی شده و در حال حاضر تیم در اردوی ترکیه بسر می برد و بازیکنان روز پنجشنبه در تهران بوده و در خدمت تیم هایشان خواهند بود.

ما چهارشنبه با منتخب آنتالیا یک بازی خواهیم داشت و پنجشنبه به تهران بازمی گردیم. متاسفانه هنوز نتوانسته ایم با لژیونرهایمان تمرین داشته باشیم. برای رفع مصدومیت روزبه چشمی تدابیری اندیشیده شده است

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.