Admin
تدابیر امنیتی شدید گوام در پی احتمال حملات تروریستی در بازی ایران و گوام
نظر دهید ۲۵ آبان ۱۳۹۴

سایه داعش روی بازی ایران و گوام؛ افزایش تدابیر امنیتی
 

مقامات فدراسیون فوتبال و امنیتی گوام برای بازی فردای تیم‌شان مقابل ایران خبر از تشدید مسایل امنیتی در این جزیره آمریکایی دادند.

خبرگزاری فارس – پس از حادثه‌ای که در جریان دیدار تیم‌های ملی فرانسه و آلمان در پاریس رخ داد و انفجاری که باعث شد تا دست کم حدود ۱۵۰ نفر از مردم فرانسه جان خود را از دست بدهند این روزها شایعات زیادی از دیدارهای مهم فوتبالی به گوش می‌رسد که موجب آن شده است تا تدابیر امنیتی شدیدی برای این مسابقات در نظر گرفته شود.

فارس گزارش داد؛ در حالی قرار است تیم ملی فوتبال ایران در کشور گوام از سری رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ فردا مقابل تیم ملی این کشور به میدان برود که این شایعات حتی به این جزیره تحت سیطره آمریکا نیز رسیده و گوامی‌ها که کشورشان از جزایر نظامی آمریکا محسوب می‌شود در آستانه بازی فردا قصد دارند با توجه به بمب‌گذاری اخیر در پاریس دو جلسه فوق‌العاده را برگزار کرده تا به همین منظور آخرین راهکارها برای تدابیر امنیتی بازی فردا را مورد بررسی قرار دهند.

این موضوع با درخواست رئیس فدراسیون فوتبال گوام انجام می‌شود و او در آخرین اظهاراتش ضمن اشاره به موضوع بمب‌گذاری در فرانسه خواسته است تا تدابیر امنیتی ویژه‌ای در بازی ایران و گوام حکم‌ فرما باشد تا هواداران و آنهایی که با خانواده خود برای تماشای این مسابقه به ورزشگاه می‌آیند در شرایطی امن این مسابقه را تماشا کنند.

گزارشگر تلویزیونی گوام به نقل از مسئولان فوتبال گوام در این زمینه گفت: ما در مورد ایجاد تدابیر امنیتی برای مسابقه ایران و گوام بحث و گفت‌وگوهای لازم را با مقامات امنیتی انجام داده‌ایم و قرار شد تا دو جلسه مازاد دیگر را داشته باشیم تا با امنیت کامل برای هواداران و بازیکنان و حاضرین در ورزشگاه مسابقه برگزار شود.

وی افزود: در جلسه نهایی که بعد از ظهر امروز در فدراسیون فوتبال گوام برگزار می‌شود در مورد برنامه‌های اضطراری و اورژانسی به تصمیمی‌گیری خواهیم پرداخت که در این زمینه برنامه‌ریزی‌ها و راهکارهای مطلوبی را ارائه خواهیم کرد. هرچند که مقدمات این بازی را به صورت مناسب فراهم کرده‌ایم و بررسی‌های لازم انجام شده و فکر نمی‌کنم که مشکل خاصی به وجود بیاید.

این مسابقه قرار است از ساعت ۹ صبح فردا به وقت تهران در ورزشگاه دددو گوام برگزار شود.

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.