Admin
حضور آزمون در لیورپول
نظر دهید ۲۱ بهمن ۱۳۹۵

می توانست یکی از اتفاقات شیرین فوتبالی کشور ما در سال ۱۳۹۵،  پیوستن سردار ایرانی به تیم لیورپول و حضور وی در ورزشگاه آنفیلد باشد.  در حالی که پیش از باز شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه شایعات زیادی در مورد احتمال پیوستن آزمون به لیورپول شنیده می شد؛ این اتفاق صورت نگرفت.

 

در اواسط ماه نوامبر بود که اولین بار نشریه گاردین از تمایل لیورپول برای خرید سردار آزمون، ستاره ایرانی روستوف خبر داد و پس از آن دیگر رسانه های انگلیسی از جمله لیورپول اکو، میرر و ای اس پی ان هم این خبر را تایید کردند.
اما با باز شدن پنجره زمستانی، نه تنها این اتفاق رخ نداد؛ بلکه حتی دیگر احتمال این انتقال هم مطرح نشد و لیورپولی ها بدون اینکه خرید قابل ذکری در ژانویه داشته باشند، نیم فصل دوم را آغاز کردند.

 

 

اندی هانتر، خبرنگار روزنامه گاردین که اخبار باشگاه لیورپول را پوشش می دهد و اولین بار خبر از تمایل یورگن کلوپ برای خرید آزمون داد، وی  گفت:” پیش از آغاز بازار نقل و انتقالات، کلوپ گفته بود که گزینه های خریدش را مشخص کرده اما در اوایل ژانویه و پیش از شروع روند بد لیورپول، کلوپ در این موضوع تجدید نظر کرد و با توافقی که با مالکان باشگاه داشت، تصمیم گرفت که خریدی در ژانویه نداشته باشد. احتمالا بخشی از این موضوع به خاطر این بود که باشگاه هایی که بازیکنان مدنظر کلوپ در آن بازی می کنند، حاضر به فروش بازیکنانشان نشدند.
به هر ترتیب، کلوپ با مالکان باشگاه به توافق رسید که در این ژانویه هزینه نکنند و این می تواند به این معنی باشد که تغییرات بزرگی در تابستان در راه است.”

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.