Admin
همه ولی و اگرهای کسب سکوی جهانی جهت والیبال کشور عزیزمان ایران
نظر دهید ۲۵ شهریور ۱۳۹۶

سرنوشت تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران جهت کسب سکوی نبرد جهانی قهرمانان قاره‌ها در دستان خودش خواهد بود، در صورتی که برابر فرانسه به برتری برسد.

همه ولی و اگرهای کسب سکوی جهانی جهت والیبال کشور عزیزمان ایران

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، در حال حاضر و با توجه به نتایجی که تا آخر روز چهارم مسابقه های کسب شده است هست، به جز تیم برزیل که تا حد زیادی خیالش را از کسب عنوان نخست این رقابت‌ها راحت کردهاست، سه تیم ایران، ایتالیا و امریکا جهت کسب سکوهای دوم و سوم شانس دارند. همه چیز وابسته به نتایجی خواهد بود که در روز نهایی این رقابت‌ها رقم می‌خورد.

تیم ملی والیبال برزیل که در حال حاضر با ۹ امتیاز و سه پیروزی در رده اول قرار دارد، فردا به مصاف ژاپنی خواهد رفت که در قعر جدول ایستاده هست. به نظر می‌رسد که برزیلی‌ها کار مشکل در این مسابقه نخواهند داشت و ژاپن نمی‌تواند حریفی سرسخت در راه کسب مدال طلا جهت طلایی‌پوشان باشد. تیم ملی والیبال ایتالیا در آخر روز چهارم در شرایطی مشابه با برزیل و تنها با اختلاف در ست‌شماری در رده دوم ایستاده‌اند.

همه ولی و اگرهای کسب سکوی جهانی جهت والیبال کشور عزیزمان ایران

لاجوردی‌پوشان فردا در نبردی سخت باید به مصاف امریکا بروند. هر دو تیم امریکا و ایتالیا شانس کسب سکوی این مسابقه های را دارند. امریکا در صورت شکست برابر ایتالیا شانس خود جهت سکو را از دست خواهد داد و شاگردان بلنجینی در تیم ملی ایتالیا در صورت باخت برابر امریکا شرایط پیچیده‌ای پیدا خواهند کرد و باید منتظر نتیجه دیدار کشور عزیزمان ایران و فرانسه باشند.

باخت ایتالیا برابر امریکا شرایط تیم‌های دوم تا چهارم را سخت خواهد کرد و هیچ بعید نیست نتیجه نهایی و کسب سکو به ست‌شماری برسد. آینده تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران ولی به دست خودش رقم خواهد خواهد. فارغ از هر نتیجه‌ای که در نبرد ایتالیا و امریکا و یا جدال برزیل و ژاپن رقم بخورد، ملی‌پوشان کشورمان در صورت پیروزی برابر فرانسه خیال خود را از کسب سکوی جهانی راحت خواهندکرد.

هرچند رتبه نهایی و این مدال نقره نصیب مردان کشور عزیزمان ایران شود یا مدال برنز بستگی به این دارد که چه نتایجی در سایر رقابت‌ها رقم بخورد. به خاص دیدار ایتالیا و امریکا. البته مردان کشور عزیزمان ایران روی کاغذ شانس کسب مدال طلا را نیز دارند، ولی این در صورتی است که ژاپن موفق شود برزیل قدرتمند را مغلوب کند که این امری شدنی به نظر نمی‌رسد. پرونده هفتمین دوره رقابت‌های والیبال جام قهرمانان بزرگ جهان، امروز بسته خواهد شد و تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها جایگاه نهایی خود را بدست می‌آورند. این آخرین آوردگاه جهت تیم‌های ملی برتر قاره‌های دنیا در سال ۲۰۱۷ خواهد بود.

انتهای پیام/

سرنوشت تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران جهت کسب سکوی نبرد جهانی قهرمانان قاره‌ها در دستان خودش خواهد بود، در صورتی که برابر فرانسه به برتری برسد.

شرایط کسب سکوی جهانی جهت والیبال ایران

واژه های کلیدی: تیم ملی والیبال | ایتالیا | مسابقه | والیبال | برزیل | ایران | والیبال | تیم ملی والیبال ایران

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.