Admin
افراد مشهوری که خیانتکاران زنجیره‌ای هستند
نظر دهید ۲۸ شهریور ۱۳۹۶

برای بعضی از افراد بسیار سخت است که به نیمه گمشده خود وفادار بمانند و افراد مشهور نیز از این قاعده مستثنی نیستند. کدام یک از ستارگان زیاد از یک بار به طرف برابر خود خیانت کرده است؟خودتان ببینید. .

افراد مشهوری که خیانتکاران زنجیره‌ای هستند

افراد مشهوری که خیانتکاران زنجیره ای هستند

عبارات مهم : رابطه نامشروع – دوست داشتن

برای بعضی از افراد بسیار سخت است که به نیمه گمشده خود وفادار بمانند و افراد مشهور نیز از این قاعده مستثنی نیستند. کدام یک از ستارگان زیاد از یک بار به طرف برابر خود خیانت کرده است؟خودتان ببینید. .

به گزارش برترین ها، جهت بعضی از افراد بسیار سخت است که به نیمه گمشده خود وفادار بمانند و افراد مشهور نیز از این قاعده مستثنی نیستند. کدام یک از ستارگان زیاد از یک بار به طرف برابر خود خیانت کرده است؟خودتان ببینید.

آرنولد شوارتزنگر

افراد مشهوری که خیانتکاران زنجیره‌ای هستند

اوایل سال ۲۰۱۱ آرنولد شوارتزنگر به عنوان ترمیناتور، فرماندار سابق کالیفرنیا و یک مرد همه فن حریف که خود را وقف همسرش ماریا شریور و چهار فرزند زیبایشان کرده است آشنا شده است بود. با این حال در ماه مه همان سال به طور کل وجهه اش عوض کردن کرد و جهت چیز دیگری شهرت یافت. بر اساس گزارشی که روزنامه لس آنجلس تایمز نوشت او با مستخدمش، میلدرد بائنا وارد رابطه عاطفی شده است و از او فرزندی داشت. بائنا در اکتبر سال ۱۹۹۷ صاحب نوزاد پسری شد در حالی که شریور در سپتامبر همان سال وضع حمل کرده بود.

برای بعضی از افراد بسیار سخت است که به نیمه گمشده خود وفادار بمانند و افراد مشهور نیز از این قاعده مستثنی نیستند. کدام یک از ستارگان زیاد از یک بار به طرف برابر خود خیانت کرده است؟خودتان ببینید. .

رابطه با مستخدمش تنها خطای او نبوده هست. او همچنین با بریگیته نیلسن، همبازی خود در فیلم “سونیای سرخ” محصول سال ۱۹۸۵وارد رابطه شد. شوارتزنگر همانطور که در کتاب خاطرات خود با نام “یادآوری: داستان باورنکردنی و واقعی من” می نویسد، رابطه گرم و عاطفی خود را با نیلسن می پذیرد. طبق گزارش آسوشیتد پرس رابطه او با نیلسن قبل از ازدواجش با شریور بوده و همانطور که وی در کتابش توضیح می دهد داشتن رابطه با نیلسن باعث شده است که شوارتزنگر متوجه شود که چقدر دوست دارد با شریور ازدواج کند.

ادی سیبریان

ادی سیبریان نه تنها به همسر سابقش رندی گلانویل که پیش از این مدل بوده خیانت کرده و رابطه ای را با لی ان رایمز، خواننده سبک کانتری شروع کرده هست، در حال حاضر نیز رایمز همسر سیبریان هست. سیبریان پیش از این نیز به گلانویل خیانت کرده بود و با شینا ماری شی، ستاره سریال «قوانین وندرپامپ» وارد رابطه شده است بود. شی در سال ۲۰۱۳ شرح این رابطه را در مجله آس ویکلی (US Weekly) بازگومی کند: «هفت سال پیش با ادی آشنا شدم، شش یا هشت ماه پیش بود که متوجه شدم ادی قبلا ازدواج کرده، هنگامی که رو در رو با هم صحبت کردیم انکار می کرد ولی در انتها همه چیز را پذیرفت. بعد از این اتفاق دیگر با او صحبت نکرده ام.»

افراد مشهوری که خیانتکاران زنجیره‌ای هستند

به گفته شی در سال ۲۰۰۹ سیبریان بار دیگر به سراغ او می آید در حالی که هنوز متأهل بوده و به طور همزمان با رایمز همبازی خود در فیلم “شفق قطبی” رابطه داشته هست. در مدت وقت کوتاهی رابطه او و رایمز عمومی شده است و گلانویل از سیبریان طلاق می گیرد. در آوریل ۲۰۱۱ او با رایمز ازدواج می کند.

برای بعضی از افراد بسیار سخت است که به نیمه گمشده خود وفادار بمانند و افراد مشهور نیز از این قاعده مستثنی نیستند. کدام یک از ستارگان زیاد از یک بار به طرف برابر خود خیانت کرده است؟خودتان ببینید. .

جسی جیمز

“چندش” عالی ترین واژه جهت توصیف این موجود خیانتکار هست. این موتورسوار به تمام همسران خود از جمله ساندرا بولاک بازیگر معروف و برنده جایزه اسکار و کت وون دی ستاره برنامه “ال ای اینک” ((L.A.Ink خیانت کرده است.

افراد مشهوری که خیانتکاران زنجیره‌ای هستند

در مراسم اسکار سال ۲۰۱۰ بولاک که برنده عالی ترین بازیگر زن جهت فیلم« نقطه کور» شده است بود با شوق فراوان جهت علاقه بی شائبه همسرش نسبت به وی سپاسگزاری کرد. تنها چند روز بعد از مراسم اسکار بولاک و همه دنیا از جایی که فکرش را هم نمی کردند غافلگیر شدند. گزارش ها نشان می داد در حالی که بولاک مشغول بازی جهت فیلمش بوده همسر دوست داشتنی وی چندین رابطه نامشروع داشته است.

جیمز بعد از جدایی از بولاک رابطه ناپایداری را با وون دی شروع می کند. آنها در ژانویه ۲۰۱۱ با هم نامزد می کنند ولی این نامزدی در سپتامبر ۲۰۱۱ به هم می خورد، بر اساس گزارشات جیمز در مدت نامزدی اش با وون دی با ۱۹ زن دیگر رابطه نامشروع داشته هست. وون دی در نوامبر ۲۰۱۱ در صفحه فیسبوک خود این چنین می می نویسد: «امروز با نوزدهمین دختر آشنا شدم. دختری که باید به لیست دخترانی که جیمز در طول یک سال گذشته با آنها رابطه داشته اضافه کنم. می دونم که لایق بدترین ها هستم. به شما هم گفتم، به همه شما، دلم می خواست که مجبور نباشم این حرف رو بزنم، همه شما زیاد از اون چیزی که بدونید درست می گفتین.»

کلیر دینز

واینونا رایدر دوست دینز در سال ۱۹۹۷ وی را با بن لی آشنا کرد. دینز و لی تا سال ۲۰۰۳ با هم زندگی کردند تا اینکه شایعاتی راجع به رابطه بین دینز و بیلی کروداپ، همبازی وی در فیلم «استیج بیوتی» بر سر زبان ها افتاد.

در آن وقت کروداپ با مری-لوئیز پارکر، ستاره سریال “علف ها” (Weeds) که در سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۲ پخش می شد در رابطه بود و از قرار معلوم پارکر از کروداپ هفت ماهه باردار بود. سه سال بعد دینز به کروداپ خیانت کرد و در سال ۲۰۰۹ با هیو دنسی، همبازی خود در فیلم “عصر” (۲۰۰۷) ازدواج کرد.

تایگر وودز

آه، تایگر وودز! در سال ۲۰۰۹ خبر خیانت ستاره گلف به همسرش الین نوردگرن که یک مدل سوئدی است در همه جا پیچید. مشخص شد که وودز با ۱۲۰ زن رابطه داشته هست. طبق گزارشات نوردگرن که در حال حاضر همسر سابق وودز است هنگامیکه از خیانت همسرش خبردار شد او را با یک چوب گلف دنبال کرد. می توانید او را مقصر بدانید؟

به نظر می رسید که وودز بعد از این خرابکاری از داشتن رابطه کناره گرفته است تا اینکه وی با لیندزی وان، اسکی باز و قهرمان المپیک اسکی وارد رابطه شد. این دو بعد از مدتی از هم جدا شدند، بر طبق شایعات علت جدایی آنها خیانت وودز به وان بوده هست. او با آماندا بوید همسر سابق جیسون دافنر که یک بازیکن گلف است وارد رابطه شده است بود. وودز این شایعات را به شدت تکذیب کرد و وان علت جدایی ارزش را وجود پرسشها در زندگی شخصی ارزش دانست.

دین مک درموت

ظاهراً دین مک درموت ستاره برنامه های واقع نما هنوز نیاموخته که خیانتکاران هیچگاه برنده نمی شوند. در ژوئن ۲۰۰۵ او یک مرد متأهل و همسر هنرپیشه کانادایی ماری جو استیس بود. آنها در سال ۱۹۹۳ ازدواج کرده بودند و دو فرزند داشتند. در جولای ۲۰۰۵ مک درموت کار بر روی فیلم “ذهنی فرای قتل” (Mind Over Murder) را جهت شبکه تلویزیونی با توری اسپلینگ جهت لایف تایم شروع کرد. اسپلینگ نیز در هنگام ساخت این فیلم متأهل بود. ظاهراً زمانی که اسپلینگ و مک درموت همدیگر را ملاقات می کنند آتش علاقه بینشان شعله می کشد. هر دوی آنها در طول کار بر روی فیلم کارها قانونی مورد نیاز را جهت طلاق از شریک زندگی خود شروع کردند و در مای می ۲۰۰۶ طی مراسمی با هم ازدواج کردند.

با داشتن چندین برنامه تلوزیونی یکسان و چهار فرزند، همبستگی خانوادگی آنها در آتش خیانت مک درموت به اسپلینگ در حالی که جهت کار به کانادا رفته بود به خاکستر بدل شد. زمانی که خبر خیانت مک درموت علنی شد وی دوره درمان خود را جهت ترک عادات جنسی شروع کرد.

کوبی براینت

گزارشات مختلفی راجع به خیانت ستاره تیم بسکتبال لس انجلس لیکرز طی سال های متمادی وجود دارد. او در سال ۲۰۰۳ متهم به آزار جنسی متصدی رزرواسیون ۱۹ ساله¬ی هتل کلرادو شد. درحالی که در نهایت پرونده تجاوز او مختوم اعلام شد وی داشتن رابطه جنسی را پذیرفت.

ونسا براینت همسر این بازیکن در کنار او ماند. بر طبق گزارش روزنامه آنلاین اینترنشنال بیزینس تایمز ونسا تعداد زنانی را که کوبی تا سال ۲۰۱۱با آنها رابطه داشته ۱۰ رابطه در سال تخمین زده که در طول زندگی یکسان ارزش در کل مشمول بر ۱۰۵ رابطه می شود. زن براینت برگه های درخواست طلاق را در سال ۲۰۱۳ پر کرد ولی تقاضای خود را پیگیری نکرد.

چارلی شین

قبل از اینکه شین خون ببر در رگ هایش جریان داشته باشد (طبق اسطوره ها تنها خدایان، فناناپذیران و البته ببرها خون ببر در رگ هایشان جریان دارد. داشتن خون ببر باعث رویین تن شدن هست. در مصاحبه ای شین ادعا می کند که خون ببر در رگ های او جریان دارد و به همین علت است که با مصرف آن همه مواد مخدر هیچ بلایی سرش نیامده است) و به ایدز مبتلا شود تلاش می کرد که یک فرد عادی و مرد منزل باشد با این حال وفاداری جزو خصوصیات بارز او نبود.

در سال ۲۰۰۵ شایعه شد که شین به همسرش دنیس ریچاردز که تنها دو سال از ازدواجشان گذشته خیانت کرده هست. خیانت او موجب شد همسرش در حالی دومین فرزند شین را هفت ماهه باردار بود برگه های طلاق را پر کند. شین مستقیماً تمام اتهامات مربوط به خیانت را رد کرد.

او ازدواج دیگری با بروک مولر داشت که با پرسشها فراوانی روبرو بود و ختم به خیر نشد. در سال ۲۰۱۰ رادار آنلاین و اینتاچ در گزارشاتی رابطه وی را با کارگران جنسی تایید کردند. او بارها در برابر منزل یکی از کارگران جنسی دیده شده است در حالی که تلاش داشته با سبیل مصنوعی عوض کردن صورت بدهد. منبعی به رادار آنلاین گفته: «او همان چارلی سال های پیش است و هیچ تغییری نکرده است.»

وکیل شین اتهامات خیانتکاری را انکار کرده و به رادار آنلاین گفته: «زنی که در موردش صحبت می کنید خواهر یکی از هم کمپی های شین هست. او ۱۲ بار با شین تماس تلفنی داشته و شین تنها به دوازدهمین تماس او پاسخ داده. از آنجایی که شین می دانسته تحت تعقیب است و رفتن به منزل یک کارگر جنسی صورت خوشی نخواهد داشت از سبیل مصنوعی جهت عوض کردن صورت استفاده کرده است.» او و مولر در سال ۲۰۱۰ با تلخی و نزاع برگه های طلاقشان را پر کردند.

آزی آزبورن

در ماه مه ۲۰۱۶ شارون بعد از ۳۳ سال زندگی با آزبورن مچ او را در حال خیانت گرفت. طبق گزارشان آزبورن از چهار سال قبل با آریشگر خانوادگی شان، میشل پاگ وارد رابطه شده است بود. پاگ در مورد رابطه خود با آزبورن این گونه می گوید: «رابطه ما مثل داستان های باعشق قدیمی بود، هنگامی که می گویم که او باعشق به من علاقه می ورزید با تمام وجودم این حرف را می زنم… او از ابتدا به طور واضح از من خواست که با هیچ شخص دیگری وارد رابطه نشوم. رابطه ما واقعی بود.»

ما جهت پاگ متاسفیم آیا که آزی احساس مشابهی در این مورد ندارد. وکیل او به مردم گفت: «در طول ۶ سال گذشته آزی با اعتیاد به رابطه جنسی کنارآمده هست. او جهت زن پاگ متأسف هست. پاگ این رابطه جنسی را بزرگ نمایی کرده هست. آزی میل به دارد تا از همه زنانی که با آنها رابطه داشته عذرخواهی کند. از زمانی که رابطه او با زن پاگ علنی شد آزی تحت درمان قرار گرفت.

او از اثرات واکنش‌ها خویش بر روی خانواده اش شرمسار است و خداوند را سپاسگزار هست. جهت داشتن همسری بی نظیر همچون شارون که در کنارش ایستاده و از او حمایت می کند.» جالب است که آزی بعد ها به مجله تایمز لندن گفته: «من عضو یک گروه راک هستم، مگه نه؟ فکر نمی کنم که من یک معتاد جنسی باشم.»

کریس راک

کریس راک و همسرش مَلاک، بعد از بیست سال زندگی یکسان در سال ۲۰۱۶ از هم جدا شدند. این کمدین اعتراف کرد که علت مهم جدایی آنها خیانت و بی وفایی او بوده هست. او در ماه مه ۲۰۱۷ به مجله رولینگ استون گفت که او به همسرش خیانت کرده و با سه زن دیگر رابطه داشته هست، به گفته او یکی از این زنان جزو سلبریتی ها بوده است.

او گفته : «من یک احمق واقعی بودم. گفته شده است که من خیانت کردن رو حق خودم می دونم چون نان آور خانواده من هستم، این حرف ها چرند هست. غلط های من کاملاً بزرگنمایی شده است اند. اگر همسرت واقعا تو را دوست داشته باشد جهت تو ارزش بالایی قائل هست. ولی تو آنها را نامید می کنی.»

مجله پیج سیکس فاش کرد که ستاره ای که با راک رابطه داشته کسی نیست جزء کری واشینگتن. از قضا او و واشینگتن در فیلم “فکر می کنم عاشق همسرم هستم” محصول سال ۲۰۰۷ با هم همبازی بوده اند. در این فیلم شخصیتی که راک بازی می کند به همسرش خیانت می کند و با شخصیتی که واشینگتن بازی می کند وارد رابطه می شود.

طبق گفته های منبعی: «او در هنگام کار بر روی فیلم “فکر می کنم عاشق همسرم هستم” به همسرش خیانت کرد و با کری وارد رابطه شد. این رابطه تقریباً ۶ ماه طول کشید تا اینکه همسر راک از این رابطه آگاه شد.» وکیل مدافعین راک و واشینگتن هیچ اظهار نظری در مورد اتهامات نکردند و معتقدند: «هیچ نقطه تاریکی در این پرونده وجود ندارد.»

کریستن استوارت

در جولای سال ۲۰۱۲ علیرغم اینکه استوارت با همبازی خود رابرت پتینسون در فیلم “گرگ و میش” (۲۰۰۹) در رابطه بود، تصویری از وی در حالی که روپرت ساندرز، کارگردان فیلم «سفید برفی و شکارچی»، را می بوسید منتشر شد. در آن وقت ساندرز با لیبرتی راس ازدواج کرده و صاحب دو فرزند بود. قسمت ناراحت کننده داستان این است که راس در فیلم “سفید برفی و شکارچی” نقش مادر استوارت را برعهده داشت.

استوارت متن عذرخواهی از پتینسون را از طریق مجله پیپل منتشر کرد: «من جهت صدمه ای که به نزدیکانم زده ام و جهت شرمساری که به وجود آورده ام عمیقاً متاسفم. حماقت لحظه ای من بااهمیت ترین چیز در زندگی من را به خطر انداخت. راب کسی است که من عاشقش هستم و زیاد از همه برایم محترم هست. من راب را دوست دارم.

واقعاً متأسفم.» این مسئله که آیا این اتفاق فقط یک بار پیش آمده و یا ادامه دار بوده است جای بحث دارد. آن طور که مجله پیپل گزارش داده رابطه استوارت و ساندرز ماه ها طول کشیده هست. به هر حال ساندرز و راس از هم طلاق گرفتند. استوارت و پتینسون به منظور تور معرفی عمومی فیلم “گرگ و میش: سپیده دم قسمت دوم” (۲۰۱۲) جهت مدت کوتاهی با هم مصالحه کردند.

بن افلک

بن افلک قبول دارد که در وقت فیلمبرداری فیلم “بی باک” (۲۰۰۳) به نامزدش، جنیفر لوپز، خیانت کرده و با جنیفر گارنر وارد رابطه شده است هست. وی در مصاحبه ای با مجله پلی بوی گفت: «آنجا جایی بود که من زن زندگی ام را پیدا کردم. ما در جریان ساخت فیلم “پرل هاربر” با هم آشنا شدیم که مردم از ان متنفر هستند با این حال ما در جریان فیلمبرداری “بی باک” عاشق هم شدیم.»

در آن وقت گارنر همسر اسکات فولی بود و متأسفانه ضرب المثل «از هر دستی بدی از همون دست هم می گیری» جهت گارنر اتفاق افتاد. بعد از اینکه وی در آوریل ۲۰۱۷ برگه های طلاق را پر کرد آشکار شد که افلک در دوران تأهل نیز با لیندزی شوکاس، تهیه کننده برنامه «شب های شنبه» رابطه داشته است.

بر اساس گزارشات رابطه افلک با شوکاس از سال ۲۰۱۳، بعد از اینکه او در برنامه زنده «شب های شنبه» شرکت می کند شروع می شود. منبعی در رادار آنلاین گزارش داده: «آنها در هتل های نیویورک و کانادا ملاقات های پنهانی داشته اند ولی از وحشت اینکه تصویری از آنها منتشر شود هیچگاه در مکان های عمومی ظاهر نشده اند. هرگاه در مکان های عمومی همدیگر رامی دیدند لیندزی به یک سو می رفت و بن درست در طرف مخالف او حرکت می کرد. طبق گزارشات رادار آنلاین شوکاس و افلک از طریق یک ایمیل مخفی با هم در ارتباط بودند.

علاوه بر این آنها در شهر لندن در جریان فیلمبرداری فیلم «لیگ عدالت» (۲۰۱۷) در کنار هم بودند. بن متعهد شده است بود که بر روی حل پرسشها ازدواجش و کم کردن تنش های موجود در رابطه ی بین خود و گارنر تمرکز کند. ولی با این حال به ملاقات های پنهانی خود با لیندزی ادامه داد. نهایتاً لیندزی زنی بود که به همه امیدهای موجود جهت آشتی بین بن و جن خاتمه داد. طبق گزارش جراید افلک و شوکاس همچنان در رابطه هستند.

دیوید بورناز

دیوید بورناز در طول ده سال اول زندگی مشترکش با جیمی برگمن یک فرشته نبود. در ماه مه ۲۰۱۰ ستاره سریال “استخوان ها” در مصاحبه ای با مجله پیپل پذیرفت که: «ازدواج ما به علت خیانت های من لکه دار شده است هست. قصد دارم صادق باشم. من فرد متعهدی نبودم.» بورناز ادعا می کند که یکی از معشوقه های او که بورناز از ذکر نام او خودداری کرد وکیل متبحری به نام گلوریا الرد را به خدمت گرفت و او را ترساندن کرده که اگر سر کیسه را شل نکند و به او حق السکوت ندهد شرح رابطه ارزش را در جراید فاش خواهد کرد. او در ادامه توضیح می دهد: «من با زنی وارد رابطه شده است بودم که از من درخواست پول کرد. احساس کردم که مورد اخاذی قرار گرفته ام.»

طبق گزارش رادار آنلاین بورناز اخیراً به یک زن که نامش فاش نشده دو بار حق سکوت داده هست. ولی زمانی که این زن درخواست مبلغی بالغ بر ۱۰۰٫۰۰۰ دلار می کند وی از پرداخت حق السکوت امتناع می کند. بورناز با کدام یک از زنان رابطه داشته هست. آنطور که ادعا شده است وی با ریچل یوچیتل و کریستینا هیگن رابطه داشته است.

هیگن از بورناز به علت ارتکاب آزارهای جنسی شکایت کرد. طبق گزارش سایت TMZ پرونده این شکایت با وعده های بورناز جهت دادن نقشی خوب به هیگن بسته شد ولی او هرگز به وعده خود عمل نکرد. بورناز و برگمن همچنان زندگی زناشویی مستحکمی دارند.

اسکات دیسیک

در طول رابطه نسبتاً طولانی اسکات دیسیک و کورتنی کارداشیان که به ده سال کشید شایعات بی وفایی دیسیک در همه جا منتشر شد. در مارچ ۲۰۰۸ کورتنی در سریال تلویزیونی واقع نما “پا به پای خانواده کارداشیان” اسکات را با پیامکی روبرو می کند که از یک زن دیگر در صندوق پیامک های اسکات پیدا کرده است.

او تلاش کرد که اشتباه خود را جبران کند و دیگر سراغ این کارها نرود، ولی در جولای ۲۰۱۵ باز به عادت های قدیمی خود بازگشت. تصویری از او در کنار طراح مد، کوله بارتولی، در سواحل موناکو انتشار یافته هست. بعد از انتشار این تصویر اسکات و کورتنی از هم جدا شدند.

سیه نا میلر

اگرچه ممکن است سیه نا میلر زیاد به عنوان دختر راحت و جوانی که جود لاو با رابطه داشتن با پرستار فرزند به او خیانت کرده معروف شده است باشد. خود میلر نیز در امر خیانت ید طولایی دارد. میلر در حالی که با لاو در رابطه بود با رابطه داشتن با بازیگر انگلیسی، دنیل کریگ به او خیانت می کند. بعد از جدایی از لاو با بالتازار گتی که متأهل بود وارد رابطه شد.

وی در نهایت با تام استاریج ازدواج می کند که حاصل این ازدواج دختری به نام مارلو هست. طبق گفته های رادار آنلاین که در اکتبر ۲۰۱۵ منتشر شد این احتمال وجود دارد که میلر با برد پیت، تهیه کننده فیلم “شهر گمشده زی” (۲۰۱۷) وارد رابطه شده است است آیا که درست در وقت فیلمبرداری این فیلم بود که از استاریچ جدا شد.

برد پیت

سبک و سیاق خیانت برد پیت به خوبی در شروع رابطه ی بد آوازه اش با آنجلینا جولی قابل روئت هست. در اکتبر ۲۰۰۸ جولی در مصاحبه ای به مجله نیویورک تایمز گفت که فیلم “خانم و آقای اسمیت” (۲۰۰۵) را به فرزندانشان نشان خواهد داد زیرا: «کمتر کسی وجود دارد که به تماشای فیلمی بنشیند که پدر و مادرش در آن عاشق شده است اند.» در دسامبر ۲۰۰۸ پیت به مجله رولینگ استون گفت که او و جولی در جریان فیلمبرداری عاشق هم شدند. طبق گزارش آس ویکلی “خانم و آقای اسمیت” در ژانویه ۲۰۴ فیلمبرداری شده است است یعنی تقریباً یک سال قبل از زمانی که پیت و همسر سابقش جنیفر انیستون برگه های طلاق را پر کردند.

در اکتبر ۲۰۱۵ پیت تهیه کنندگی “شهر گمشده زی” محصول سال ۲۰۱۷ را که سیه نا میلر در آن ایفای نقش می کرد را بر عهده گرفت. طبق گزارشات این پروژه حسادت جولی را به شدت برانگیخته هست. منبعی در این تاچ (In Touch) گفته: «از شروع ساخت فیلم در ماه آگوست او (جولی) پیوسته نام سیه نا را از زبان پیت شنیده هست. سیه نا روی اعصاب جولی راه می رفت. برد به جولی گفته که اجازه بدهد کارش را به عنوان یک تهیه کننده انجام دهد و جولی بر سر او فریاد زده و گفته که نمی خواهد او را در نزدیکی سیه نا ببیند.

آنجلینا کاملاً نسبت به واکنش‌ها پیت و سر و صدایی که وی در مورد سیه نا راه انداخته بود و اینکه بی صبرانه منتظر بود تا در یک فیلم از او بازی بگیرد حساس شده است بود. آنجلینا به شدت از احساسی که بین آن دو وجود داشت دلواپس بود. حسادت او بر او غلبه کرد.» در سپتامبر ۲۰۱۶ برگه های درخواست طلاق را پر کرد. در تابستان ۲۰۱۷ پیت با میلر در ارتباط بود اگرچه میلر این شایعات را با تمسخر رد کرده است.

کریس براون

کریس براون جهت حس حسادتی که داشت قادر نبود در یک وقت به یک زن وفادار باشد. او در سال ۲۰۱۳ در مصاحبه ای در شبکه رادیویی پاور ۱۰۵٫۱ اعتراف کرد که او در یک وقت با دو زن رابطه داشته هست. ریحانا و کراچی ترین. بعد از اینکه او و ریحانا در بهار ۲۰۱۳ از هم جدا شدند براون به طرف ترین بازگشت. رابطه متزلزل آنها تا سال ۲۰۱۵ ادامه داشت تا اینکه ترین مطمئن شد که عالی ترین کار جدایی است لیکن زمانی که ترین و براون در رابطه بودند مدلی به نام نیا از براون باردار شد.

حدوداً یک سال پیش براون در پیج اینستاگرام شخصی خود مطلبی را در مورد عدم وفاداری خود به اشتراک گذاشت. او در این پست نوشته: «ما به شریک خود خیانت می کنیم ولی نمی خواهیم که شریک ما به ما خیانت کند، می دانید چرا؟ جهت اینکه ما می دانیم خیانت کردن کار اشتباهی است! ما جهت داشتن رابطه جنسی خیانت می کنیم درحالی که هنگامی که یک زن خیانت می کند از سر علاقه و دوستی این کار را انجام می دهد.

زن ها با مردی به تو خیانت می کنند که احتمال دارد جای شما را بگیرد. تعداد دفعاتی که ما مردها خیانت می کنیم بیشمار است با این حال زن ها جهت عالی ترین خیانت می کنند. ما خیانت می کنیم ولی تحمل دیدن خیانت را نداریم. اگر به ما خیانت شود حس می کنیم که دنیا به آخر رسیده هست. زن ها از علاقه ورزیدن، متعهد و وفادار بودن نمی ترسند ولی بعضی وقت ها این ما مردها هستیم که مسئله داریم.»

الیزابت تیلور

تعداد روابط خارج از ازدواج الیزابت تیلور از تعداد شوهرانش زیاد بوده هست. ازدواج کردن با ۷ مرد کار شاقی است که این زن انجام داده. بر اساس کتاب “الیزابت تیلور: چیزی شبیه این بانو وجود ندارد” او در حالی که با ادی فیشر ازدواج کرده بود با ریچارد برتون مردی که بعدها با وی ازدواج کرد وارد رابطه شد.

در حالی که با برتون ازدواج کرده بود در دوران ماه عسل با همسر اول خود نیکی هیلتون رابطه داشت. طبق گزارشات وی با تونی کرتیس و رینیه شاهزاده موناکو که سال ها بعد با کریس کلی ازدواج می کند رابطه داشته هست. گفته می شود تیلور در حالی که با مایکل ویلدینگ ازدواج کرده بود با فرانک سیناترا رابطه داشته و سیناترا اورا فریب داده است.

جک نیکلسون

جک نیکلسون از سال ۱۹۷۳ تا ۱۹۹۰ و به مدت ۱۷ سال با آنجلیکا هیوستون زندگی می کرد. او در طول این ۱۷ سال در هر وقت مناسبی به هیوستون خیانت کرد. هیوستون در کتاب خاطرات خود با نام “مرا تماشا کن” ادعا می کند که در یکی از نخستین قرارهای باعشق ارزش این بازیگر برنده جایزه اسکار ظاهر نشد تا بتواند به دیدار معشوقه سابق خود میشل فیلیپس از گروه موسیقی ماماز اند پاپاز برود. درکنسرتی که در هوای باز برگزار می شد جونی میچل، خواننده راک بر روی پای نیکلسون می نشیند درحالی که هیوستون در کنار آنها حضور داشته است.

نیکلسون جهت دوچرخه سواری با زنان فرانسوی هیوستون را در خیابان رها کرده، هیوستون بارها یادداشت های عاشقانه¬ی دختران متفاوت و یادگاری هایشان را در برابر در منزل ای که با نیکلسون در آن زندگی می کرد پیدا کرده است.

نیکلسون آخر در سال ۱۹۹۰ سر میز شام به هیوستون می گوید که از ربه کا بروساد صاحب فرزند شده است هست. چند روز بعد مجله پلی بوی در مقاله ای بازی نیکلسون و یک مدل را توصیف می کند که باعث خشم شدید هیوستون می شود: او تأیید می کند قبل از جدایی به دفتر نیکلسون رفته و او را به باد کتک گرفته است.

لمار اودم

پس از طلاقش از کلویی کارداشیان که به علت مصرف بیش از حد مواد مخدر و خوابیدن شدنش در بیمارستان به تعویق افتاده بود لمار اودم به تعداد زیادی از روابط نامشروع خود در وقت ازدواجش با کارداشیان اعتراف کرد. اودم در مصاحبه ای با مجله آس ویکلی می گوید: «ازدواج من با کارداشیان جهت من دروازه ای را به سوی زنان دیگر گشود که احتمالاً پیش از این به من علاقه ای نداشتند.

وقتی که من مرد کارداشیان شدم و به تلویزیون راه پیدا کردم در نظر دیگران فریبنده و جالب شدم. افرادی که حتی چیزی در مورد بسکتبال نمی دانستند به سراغ من می آمدند. خیانت و داشتن رابطه با زنان دیگر در دورانی که متأهل بودم تنها کاری است که از انجام آن پشیمان هستم. من کار درستی انجام ندادم. کاش می توانستم جلوی هوس خودم را بگیرم.»

جاستین تیمبرلیک

در حال حاضر که تیمبرلیک با جسیکا بیل ازدواج کرده و صاحب دو پسر شده است است نام و آوازه روشنی دارد ولی بیایید نگاهی به روزهایی که گذشته است بیاندازیم زمانی که او به لقب های نه چندان خوشایندی شهرت داشت. در سال ۲۰۰۹ در حالی که وی با بیل بود شایعاتی در خصوص رابطه پنهان او با ریحانا منتشر شد. منبعی در هالیوود گاسیپ بیان کرد که بعد از مراسم جایزه میوزیک ویدئو ام تی وی ریحانا و جاستین به اتاقی در یک هتل رفته اند. طبق گزارش این منبع آنها تلاش کردند که این اتفاق را به شکل یک راز نگاه دارند ولی جسیکا چند روز بعد از این ماجرا با خبر شد. بعد از آن ریحانا و جاستین از طریق تلفن با هم در ارتباط بودند. ریحانا پشت تلفن از جاستین می پرسد: «آیا هنوز با جسیکا هستی؟» و او در جواب اشاره می کند که رابطه آنها بهتر شده است است.

ریحانا تنها زنی نیست که ادعا می شود با جاستین رابطه داشته هست. آس ویکلی گزارش داده است که در سپتامبر ۲۰۱۰ جاستین سه شبانه روز را با الیویا مان گذرانده در حالی که به او گفته که مجرد هست. طبق گفته های منبعی: «تیمبرلیک به همه اعلام کرده بود که رابطه او و جسیکا به آخر رسیده است در حالی در حقیقت این کارها را در خفا و دور از چشم جسیکا انجام می داد.» وکیل او تمام این ادعاها را رد کرده است.

ریتا اورا

اولین گزارش خیانت اورا زمانی مطرح شد که او در سال ۲۰۱۲ به تازگی با راب کارداشیان وارد رابطه شده است بود با این حال تعریف هر دوی آنها از رابطه با هم تفاوت داشت. اورا به یک مجله استرالیایی گفته بود: «در حقیقت من هیچ وقت فکر نمی کردم که این یک رابطه هست. صادقانه می گویم. من در ذهنم هیچ گاه این دوستی را بودن در یک رابطه تعریف نکردم. زمانی که از او جدا شدم گفتم: به این علت که من هیچ گاه حضور نداشتم، نمی دانم چطور باید اینکار را بکنم. این تمام چیزی بود که من گفتم و بقیه چیزها خود به خود اتفاق افتاد.»

کارداشیان ماجرا را جور دیگری تصور می کرد. «او به من خیانت کرد. در زمانی که ما با هم بودیم او تقریباً با ۲۰ مرد دیگر رابطه داشت.» او در صفحه توئیتر خود نوشت: «برایم جای پرسش دارد حالا که ما از هم جدا شده است ایم او با چندینه مرد دیگر رابطه خواهد داشت؟ هنگامی که زنی با رابطه داشتن با یک مرد به تو خیانت می کند این جهت من قابل تحمل هست. آدم ها اشتباه می کنند. به من اعتماد کن. من بارها بخشیده ام ولی زنی که با رابطه داشتن با بیش از ۲۰ مرد درحالی که با یک مرد وفادار در رابطه است جهت شخصیت خود احترامی قائل نیست… در طول مدت یک سال هر بار که او مرتکب اشتباه می شد من او را بخشیدم. مجبورم تا جایی ببخشم که او از من متنفر شود.»

اگرچه مورد آنها بسیار منحصر بفرد بود با این حال طبق گزارشات کارداشیان تنها مردی نبود که به کارهای اورا مشکوک بود. بر اساس سایت TMZ او در بین سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ با کالوین هریس در رابطه بوده و هریس به این علت از او جدا شده است که رابطه اورا و جاستین بیبر در سر یکی از ضبط هایشان بیش از اندازه دوستانه شده است است.

واژه های کلیدی: رابطه نامشروع | دوست داشتن | رابطه عاطفی | رابطه جنسی | دوست داشتن | خیانت همسر | علت خیانت | ازدواج | آنلاین | ستاره | زندگی

افراد مشهوری که خیانتکاران زنجیره‌ای هستند

افراد مشهوری که خیانتکاران زنجیره‌ای هستند

افراد مشهوری که خیانتکاران زنجیره‌ای هستند

افراد مشهوری که خیانتکاران زنجیره‌ای هستند

افراد مشهوری که خیانتکاران زنجیره‌ای هستند

افراد مشهوری که خیانتکاران زنجیره‌ای هستند

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.