Admin
آمده ایم کار‌های بزرگ انجام بدهیم
نظر دهید ۳۱ شهریور ۱۳۹۶

پارس جنوبی با تساوی برابر سایپا صدرنشین بی رقیب لیگ برتر ماند تا روند شگفتی آفرینی این تیم طولانی‌تر از حد انتظار‌ها شود.

آمده ایم کار‌های بزرگ انجام بدهیم

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، مهدی تارتار سرمربی جوان پارس جنوبی در کنفرانس مطبوعاتی آخر بازی گفت: ابتدا ایام محرم را به همه مردم کشور عزیزمان ایران تسلیت می‌گویم. ما در نیمه اول خوب بازی کردیم و چند موقعیت گل هم داشتیم؛ ولی در نیمه دوم و در دقایقی از بازی به وسیله سایپا تحت فشار قرار گرفتیم. البته ما چند محروم و مصدوم جهت این بازی داشتیم و همین کارمان را کمی سخت کرد. با این حال روی فشار حریف گل خوردیم؛ ولی توانستیم بازی را برگردانیم و من از این بابت واقعا خوشحال هستم.»

تارتار با اشاره به قضاوت خوب زرگر داور مسابقه گفت:از آقای زرگر تقدیر می‌کنم که عدالت را رعایت کرد. من اعتقاد دارم بازیکن ما را در محوطه جریمه زدند و خوشحالم که داور با دلیری در آن دقیقه پنالتی را اعلام کرد.

سرمربی پارس راجع به تعویض مجتبی لطفی و مایکل اومانیا گفت: من قصد داشتم تعویض هجومی انجام بدهم؛ ولی مجتبی لطفی در حین بازی ضربه خورد و مصدوم شد و ما ریسک نکردیم و او را تعویض کردیم در حالی که دلم می‌خواست یک تعویض هجومی دیگر انجام بدهم.

آمده ایم کار‌های بزرگ انجام بدهیم

تارتار راجع به موفقیت پارس جنوبی تاکید کرد: کمتر کسی در کشور عزیزمان ایران فکرش را می‌کرد که پارس در هفته هفتم در صدر جدول باشد. مانشان دادیم که هر کاری را می‌توان با تلاش و پشتکار انجام داد. البته توقع ما ماندن و بقا در لیگ است و بی جهت توقعمان را از تیم اوج نمی‌بریم. ولی هنگامی که بازیکنان من می‌توانند در چند دقیقه نتیجه بازی را عوض کنند یعنی به این خودباوری رسیده ایم و می‌توانیم تا آخر فصل همین روند را حفظ کنیم.

او در انتها ضمن تقدیر از دستیاران کارلوس کی روش که جهت تماشای این مسابقه به ورزشگاه قوامین آمده بودند گفت: از دستیاران سرمربی تیم ملی تقدیر می‌کنم. این توانایی تیم ما را نشان می‌دهد و این که مربی تیم ملی جهت تیم پارس احترام قایل هست؛ البته نمایش امروزتمام توان ما نبود آیا که بعضی بازیکنانمان را به علت محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشتیم.

انتهای خبر /پ

آمده ایم کارهای بزرگ انجام بدهیم

واژه های کلیدی: سرمربی تیم ملی | مسابقه | مصدومیت | ایران | سرمربی | پارس جنوبی جم | قضاوت | اخبار استان بوشهر

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.