Admin
رکوردشکنی پتروشیمی امیر کبیر در تولید انواع محصولات
نظر دهید ۴ مهر ۱۳۹۶

مدیر برنامه ریزی و کنترل تولید پتروشیمی امیر کبیر از رکوردشکنی این شرکت با تولید ١١۶ هزار تن انواع محصولات خود در شهریور امسال خبر داد.

رکوردشکنی پتروشیمی امیر کبیر در تولید انواع محصولات

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، عبدالکریم محمدی زاده، مدیر برنامه ریزی و کنترل تولید پتروشیمی امیر کبیر گفت: رکورد قبلی تولیدات این شرکت مربوط به شهریور سال ٩٢ و به میزان ۱۱۵ هزار و ۵۰۴ تن بود.

وی اظهار داشت: مجموع کل تولیدات پتروشیمی امیرکبیر در ۶ ماه نخست سال ۹۶ نسبت به مدت مشابه پارسال از ۵۹۸ هزار و ۱۵۹ تن به ۶۱۷هزار و ۱۲۹ تن زیاد کردن پیدا کرده است و مجموع کل تولیدات در ۳ ماه دوم سال ۹۶ با رشد ۲۹ درصدی نسبت به ۳ ماه دوم سال ۹۵ از ۲۶۴ هزار تن به ۳۴۱ هزارتن زیاد کردن یافته است.

رکوردشکنی پتروشیمی امیر کبیر در تولید انواع محصولات

محمدی زاده اذعان کرد: علاوه بر زیاد کردن میزان تولید کل در ۶ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته به بیش از ۱۹ هزار تن، روند صعودی در شاخص های، تولید کل به میزان ۲۹ درصد، خوراک دریافتی به میزان ۲۳ درصد و همچنین تولیدات محصولات پلیمری پتروشیمی امیرکبیر به میزان ۲۲ درصد در ۳ ماه دوم سال ۹۶ نسبت به مدت مشابه پارسال زیاد کردن داشته است.

مدیر برنامه ریزی و کنترل تولید پتروشیمی امیر کبیر بیان داشت: با توجه به وجود پرسشها تامین خوراک و توقف غیربرنامه ریزی شده است ناشی از این موضوع، مجموع کل تولیدات شرکت در ۳ ماه دوم امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد ٢٩ درصدی برخوردار بوده و دریافت خوراک نیز در این دوره رشد ٢٢ درصدی را تجربه کرده است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در ۶ ماه نخست سال ۹۶ با میزان تولید اعلامی ۶۵ درصد طراحی و ۷۷ درصد برنامه تولید هر سال محقق شده است که نسبت به دوره مشابه پارسال زیاد کردن ۴٫۵ درصدی در طراحی و ۷ درصدی در برنامه تولید سالانه را شاهد هستیم.

عبدالکریم محمدی زاده افزود: مجموع کل محصولات پلی اتیلنی شرکت نیز در دوره ۳ ماه دوم در مقایسه با دوره مشابه سال ٩۵، رشد ٢٢ درصدی داشته است.

مدیر برنامه ریزی و کنترل تولید پتروشیمی امیر کبیر از رکوردشکنی این شرکت با تولید ١١۶ هزار تن انواع محصولات خود در شهریور امسال خبر داد.

وی تصریح کرد: مجموع محصولات پلیمری در ۳ ماه دوم سال ۹۶ نسبت به دوره مشابه پارسال از ۹۹ هزارتن به ۱۲۰ هزارتن رسیده که رشد ۲۲ درصدی را نشان می دهد و مجموع خوراک دریافتی از منابع منطقه ای و فرا منطقه ای در سه ماه دوم سال ۹۶ نسبت به سه ماه دوم سال ۹۵ با ۲۳ درصد رشد از ۲۱۴ هزار تن به ۲۶۳ هزارتن زیاد کردن پیدا کرده است.

محمدی زاده اذعان داشت: با توجه به امیدواری بوجود آمده در رابطه با در سرویس قرار گرفتن واحدهای تامین کننده خوراک در عسلویه و همچنین خط اتیلن غرب و با برنامه ریزی بعمل آمده، بدون شک در نیمه دوم سال ٩۶ شاهد رشد مضاعفی در تولید و فروش خواهیم بود.

مجتمع پتروشیمی امیرکبیر در بندرامام درجنوب منطقه خاص اقتصادی پتروشیمی و در سایت ۴ حدود شمال غربی مجتمع پتروشیمی بندرامام، در زمینی به مساحت ۵۵ هکتار واقع است.

انتهای پیام/گ

پتروشیمی امیرکبیر رکورد تولید را شکست

واژه های کلیدی: برنامه ریزی | برنامه ریزی | پتروشیمی | برنامه | محصولات | دریافتی | پتروشیمی امیرکبیر | تولید

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.