Admin
تربیت دینی از دوران کودکی شروع شود
نظر دهید ۲۲ تیر ۱۳۹۶

حجت الاسلام سوری، پایبندی به ارزش‌های دینی را راهکار مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن دانست.

تربیت دینی از دوران کودکی شروع شود

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ حجت الاسلام محمد سوری، در همایش عفاف و حجاب، در جمع طلاب با بیان این که رعایت عفاف و حجاب در جامعه موجب آرامش معنوی و روانی خانواده‌ها و اجتماع می‌شود، گفت: در سایه انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، فضایی سالم، ایمن و سرشار از آرامش پدید خواهد آمد.

وی با اشاره به اینکه جهت ترویج و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه باید فریضه امر به معروف و نهی از منکر فرهنگ سازی و احیاء شود، افزود: روحانیون باید با بیان آثار و برکات امر به معروف و نهی و منکر، از بروز پدیده بدحجابی که زمینه ساز معضلات فرهنگی و اجتماعی متعدد هست، پیشگیری نمایند.

امام جمعه شهرستان پلدختر، پایبندی به ارزش‌های دینی را راهکار مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن دانست و گفت: طلاب و روحانیون باید با تبیین سبک زندگی اسلامی به خاص مسئله مهم عفاف و حجاب، جامعه را در برابر توطئه‌ها و هجمه‌ها واکسینه کنند.

تربیت دینی از دوران کودکی شروع شود

وی با اشاره به اینکه زنان غیور جامعه اسلام علاوه بر رعایت حجاب و عفاف باید در تربیت فرزندانی مومن و انقلابی کوشا باشند، گفت: تربیت دینی باید از همان دوران کودکی شروع شود و خانواده‌ها باید به این مهم اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

حجت الاسلام سوری در آخر با بیان اینکه امروز رواج پدیده بدحجابی در جامعه موجب اوج رفتن سن ازدواج، کم کردن آماز ازدواج و زیاد کردن طلاق شده، گفت: جهت پیشگیری از این معضلات فرهنگی باید فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه احیا شود.

انتهای خبر / د

تربیت دینی از دوران کودکی شروع شود

واژه های کلیدی: تربیت فرزندان | دوران کودکی | رعایت حجاب | خانواده | پیشگیری | خانواده | بدحجابی | فرهنگ

مطالب مرتبط
دیدگاه ها بدون دیدگاه

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.